Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri kínából rendelni 11.11-én?

Megéri kínából rendelni 11.11-én?

Figyelt kérdés
Annyira reklámozzák ezt a 11.11-et, megéri? BlackFriday mikor lesz kínában? Érdemes most, vagy lesznek még később nagyobb akciók is?

2018. nov. 9. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
megéri...azt még talán időben meg is kapod...
2018. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az idő nem számít, úgyis csak hobby célra rendelek, csak magamnak lenne ajándék, de a karácsonyhoz nem ragaszkodom :D
2018. nov. 9. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Később is lesznek. Amit 11.11.-én tudnak pl. 20% kedvezménnyel adni, azt később is fogják tudni, pl. black friday, vagy csak simán karácsony/újév után. Sőt a múszaki cikkeket karácsony után még jobban leértékelhetik, mert akkor már meg akarnak szabadulni a megmaradt készlettől, kifutó típusoktól.
2018. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszaitokat! Akkor nem most rendelek meg mindent. :D
2018. nov. 9. 21:42
 5/6 perec86 válasza:
11.11 előtt 1-2 hónappal felmennek az árak, 11.11 után pedig megint felmennek. Szerintem ünnepek után, tehát most vannak átlagos szinten. Ha rendelni akarsz előtte csinálj egy bonusway accountot és többet spórolhatsz,főleg ha appot használsz. Ali appon alacsonyabbak az árak a legtöbb esetben a böngésző verzióhoz képest.
2019. jan. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket! :D

A bonuswaynek utánaolvasok.

Azt hallottam már hogy telefonos apponon olcsóbbak, de mi ennek az oka? Ugyan úgy fizetsz, meg minden ugyan az csak a felület más.

2019. jan. 5. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!