Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudom bejelenteni a...

Hogy tudom bejelenteni a facebooknak, hogy hianyzik penz a bankszamlamrol ha ok vettek le az engedelyem nelkul?

Figyelt kérdés
Mar bejelentettem a banknak,uj kartyat kaptam,de a bank azt mondta,hogy ahoz hog, visszaigenyeljem a penzt,a facebooknak kell jelentenem.De nem latok sehol opciot erre a lehetosegre.

2018. nov. 12. 03:38
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
A facebook biztos nem vesz le a számládról semmit. Esetleg ott kattinthattál valami lehúzós oldal linkjére. Ha valóban csalás, akkor menj a rendőrségre.
2018. nov. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért mielőtt elszalad a rendőrségre, nem ártana, ha kicsit pontosabban leírná az esetet, mert egyáltalán nem biztos, hogy csalás.

A minap egy kérdező is azt hitte, a wish csalt, mert 700 ft helyett 900-at vett le, holott valószínűleg csak a valuta átváltásból keletkezett vesztesége (ft-dollár vagy mi)

2018. nov. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vettem egy cipot,ahol megadtam a bank adatokat.Ez egy hirdetes volt a facebookon.A cipo arat latom a bankkimutatason,melette meg ket kulonbozo napon harom masik tetel is kwrult levonasra.Facebook neven .A bank tanacsolta,hogy jelentsem
2018. nov. 12. 10:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos, ha a Facebookra felmész, jobbra fent van egy kérdőjel, arra rákattintva legalul azt látod, hogy "Probléma bejelentése". Itt vagy a Fizetési problémákra vagy talán még jobb a Sértő, visszaélést jelentő tartalomra kattintva jelezheted: innentől már elnavigál, de javaslom a Hirdetések-re kattintva jelentsd be.


Még sokkal jobb lenne, ha magát a hirdetést megtalálnád és arról képernyőképet készítve jelentenéd a dolgot. (amúgy a hirdetésnél is lehet talán jelenteni - de ez nem biztos, mert van, amikor ilyen kéretlen vagy vírusos tartalmak már eleve úgy jelennek meg, hogy ne is lehessen jelenteni)

2018. nov. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!