Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a binatex...

Illandrea76 kérdése:

Mi a véleményetek a binatex bináris opciós kereskedésről. Amióta elkezdtem tanulmányozni sokezer ft levonás van a bankszámlámrol. Mik lehetnek ezek és mit tudnék csinalni hogy ne tudjanak többet levonni a kártyamról?! Sajnos egyedül nem jöttem rá.

Figyelt kérdés
Www.MYHLPLOG.COM ,LOGPAYERUNITS.COM Ez a 2cim van feltüntve ahova eltünik a pénz Segitsetek már nagyon aggodom.
2017. okt. 3. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Így jártál, vége mindennek. :D
2017. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha meglátogatnád ezeket az oldalakat hogy lemondd - bármi is az amire előfizettél?
2017. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Mi a véleményetek a binatex bináris opciós kereskedésről."


Nekem a neve alapján az, hogy ez is nyilván valami forex-szerű marhaság, ahol a tanulatlan, ostoba embereket kopasztják meg, akik magától értetődőnek tekintik, hogy bár az életben csak egy wc-pumpa összeszerelő üzemig vitték, de majd ezzel ők lesznek a császárok, mert ki más, de ezt meg is mondták az elején.


Nade te "tanulmányozod", nem én.


Biztos meg lehet ezt is magyarázni valami jó kis grafikonnal, amit mutattak :P

2017. okt. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!