Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy darab póló nyomtatása...

Egy darab póló nyomtatása sérthet szerzői jogot?

Figyelt kérdés
Egy mára már felbomlott, amerikai bandának az albumborítóját szeretném rányomtatni egy pólóra, ezt megtehetem? Van erre valamilyen törvény, ami meghatározza, hogy hány darab termék gyártásától kell engedélyt kérni és fizetni? Még nyáron csináltattam egy pólót, egy neten talált képpel, akkor nem volt gond, de kíváncsi vagyok, hogy lehet-e belőle.

2018. nov. 15. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Ha te magadnak egyet csináltattál, az rendben van, senkit nem érdekel.

Viszont ha azért csináltatod, hogy eladd, az már nem oké.

2018. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen csak saját felhasználásra szeretném, nem eladni. Köszönöm a választ! :)
2018. nov. 15. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

1-es válaszoló nagyon nagyot téved.


Kérdezőnek: itt el tudod olvasni a kérdésedre a választ és jobban jársz, ha magad jársz utána a dolgoknak, mert igen sokba kerülhet, ha bukta lesz.

Csak annyit írtam be a keresőbe, hogy internetes képek szerzői joga:


[link]

2018. nov. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
#3-as oké,de most őszintén ez mennyire életszerű, hogy majd őt valaki meglátja az utcán a kis pólójában és majd jól fel lesz jelentve meg vegzálják.ne röhögtess már. Barlangban élsz?
2018. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!