Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről, nekem...

Mit gondoltok erről, nekem kamunak tűnik?!

Figyelt kérdés
[link]
2018. nov. 19. 02:48
 1/8 anonim válasza:
Mért lenne kamu?
2018. nov. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az útmutató videójuk egy olyan listát hoz be, amin én szoktam filmeket nézni a gépemen, ingyen :) (Ezek voltak az angol nyelvű részben.)


A magyar szekció oldal elérhetősége megszűnt/megváltozott, de azt nem is igazán szoktam használni.

Jogilag tök rendben van, nem tudod letölteni csak megnézni és kész, nem is sedelsz, stb. jogilag meg tiszta, ha saját magad nézed meg és nem keresel rajta.


Internetre továbbra is szükséged van, a dobozka olyan mintha interneten rákeresnél a filmre ingyenes videómegnézőn, de ez megspórolja neked a keresgélést és neten keresztül frissítik a linket, váltózás esetén.

Továbbá nem kell összekapcsolnod a PC-ét a TV-el és spórolsz egy kis áramot filmezés közben.

2018. nov. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsit kétértelmű lett, nekem nincsen ilyen dobozkám, netről nézem a filmeket a PC+monitorral :)
2018. nov. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem annyi észrevételem van, hogy egy darab cégnév vagy üzemeltető vagy bármilyen személy nincs megnevezve... Hát érdekes.


Egyébként az ötlet jó, az árak érdekesek. Szerintem kicsit drága, de kinek mi. Net mindenképpen kell, így megspórolsz egy számítógépet.

2018. nov. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na de akkor mire fel az előfizetés?


Mert ez így ebben a formában trükközés, azt sugallja, hogy egy jogilag tiszta videótékához kapok hozzáférést, és alapvetően a hiredtés is azt sugalja, hogy ez egy komoly valami.


Ehhez képest van egy filléres weboldal, helyenként hiányos infóval, egy olcsó kínából rendelt hardver és valamiféle előfizetéses modell.

2018. nov. 19. 11:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem illegális megnézni otthon, csak a letöltés, terjesztés és a seedelés az, a készülék netkapcsolatot igényel, a netezés meg szintén legális...

Ez a PC-ét helyettesíti és nem kell neten keresgélned, mert eléd tolják egyben!

2018. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rendelkezem alapvető értelmi képességekkel, értem mit akarnak és elvileg mire jó ez, de ettől még megtévesztés.

No nem mintha ezen lenne a hangsúly, de azért mert jogilag elvileg nem lehet belekötni, attól még nem teljesen tiszta a dolog.

2018. nov. 19. 16:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Honnan tölti a filmet?
2018. nov. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!