Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mik a feltételei ma az FHT-ra...

Mik a feltételei ma az FHT-ra való jogosultsághoz?

Figyelt kérdés

2018. nov. 20. 18:29
 1/4 A kérdező kommentje:
FHT=Aktív koruak támogatása
2018. nov. 20. 18:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Beírod a google-ba és elolvasod. Ennyi.
2018. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2#esnek nincs élete és itt éli ki magát:)
2018. dec. 15. 16:17
 4/4 anonim ***** válasza:

A lehető legjobb, hogy megnézi a google-n. És hogy miért? Mert pontosan ott vannak az aktuális szabályok erre nézve. Szerintem ez az oldal meg arra van, hogy olyat kérdezzenek emberek, amit a google-ról nem tudsz meg. Pl. bizonyos dolgok, amik egyéniek, tapasztalatokra kíváncsiak emberek, stb. Nem arra, amit egy kattintással a google-n is meg lehet nézni. Nem vagyok paraszt, de most komolyan, tovább tart ide kérdést írni, mint megnézni google-n.

És ha le is parasztoztál, miért nem válaszoltad meg a kérdést? Én legalább adtam neki hasznos útmutatást, te mit csináltál? ....

2018. dec. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!