Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telekomnál szeretnék előfizeté...

Telekomnál szeretnék előfizetést nyitni, tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

Diák vagyok,18 éves.

Jelenleg Domino 5 kártyával rendelkezem,és azt szeretném kérdezni az egész folyamatát.

Dijcsomagot szeretnék váltani...körübelül 2 éve van Dominós felöltőkártyám,számit valamit?

Készülékkel + Internettel+ telefonnal.

15 430 Ft-értékben.

Minden hónapban kapok "Ösztöndijjat" a cégtől,ahol az iskolából kell járni melózni.

Hogy szokott működni a folyamata?

Kell érte kezdőrészletet fizetni helyben,vagy el kell kezdeni egyből fizetni? Ha elbattyogok oda a telekomba?

Online felületen ezt irja:

"kezdőrészlet 0 Ft"

"Belépési díj 0 Ft"

"Szállítási díj 0 Ft"

"SIM-kártya ára 0Ft"

Nem probléma,csak gondoltam megkérdezem előre.

Válaszokat köszönöm!



2018. nov. 23. 16:14
 1/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Kb biztos, hogy sem ösztöndíjra, sem 18 éves életkorra nem fognak adni részletre telefont, pláne nem 15000-es havi fizetnivalóval. Nem kell elbattyogni sem, erre való például a telefonos ügyfélszolgálat.
2018. nov. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A vodafone előfizetés feltételeinek itt tudsz utána olvasni:


[link]


Ha meg is kötik Veled a szerződést, szinte biztos, hogy fognak előleget kérni.

Jó alaposan tanulmányozd át a készülékajánlatot, mert van, amikor látszólag olcsó a telefon, de maga a tarifacsomag olyan magas öszegű, hogy nem mindenki bírja hosszútávon.

Vagy pl. akkor szokott még probléma lenni, ha nem tudod a 2 éves hűséget betartani - ha közben felbontod, a készüléket is ki kell fizetni, meg talán valami "büntit" is.

2018. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj, bocs, most nézem, hogy Telekomnál akarsz előfizetést, én meg Vodafone-t linkeltem Neked - csak az előbb épp egy Vodafonos kérdésre válaszoltam egy másik kérdésnél.

De az az igazság, hogy szerintem a Telekomnál is ugyanazok a feltételek az előfizetéses szerződéshez - csak a cég nem jó :-)

2018. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

így van, magával a szerződéskötéssel nem lesz probléma. havidíjas előfizetést bárki köthet, aki betöltötte a 18. életévét, nem feltétlenül kell igazolt munkaviszonynak sem lenni, a telefont is odaadják részletre, viszont a feltöltőkártyás előfizetésed nem oszt nem szoroz jelen esetben, 100%, hogy a készülékért kérni fognak előleget.


ha több éve lenne havidíjas előfizetésed, és azt mindig rendben, időben fizetnéd, akkor ettől is eltekintenének. önmagában a telekomot nem érdekli, van-e munkád, ha soha nem késel a fizetéssel, de most így ez nem játszik.

2018. nov. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
SOHA semmilyen körülmények között ne akarj készüléket venni ennél az utolsó csaló vállalatnál. Ugyanezt szerettem volna én is, mint te, váltani előfizetésre és venni hozzá telefont de csak úgy minden indokolás nélkül törölték a rendelésemet. Addig húzták az időt, amíg le nem járt a készülékkedvezmény és most már csak drágábban vehetném meg. Szervezetten folyik a csalás és az átverés a telekomnál, messzire kerülni kell őket.
2018. dec. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös, az a vicces, hogy ezt csak te mondod. nekem meg például ugyanígy sikerült vennem 1 éve minden gond nélkül telefont...tudod, ha a kacsa nem tud úszni...


gondolom nekik is elküldted a panaszodat akkor...áhh bocs, dehogy is küldted, inkább idejössz hisztizni, az sokkal több dolgot old majd meg :D

2018. dec. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!