Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy látjátok, milyen volt az...

Hogy látjátok, milyen volt az ideig Black Friday?

Figyelt kérdés

Én tapasztalatom: Mindennek megemelték a valós árát, leértékelve is drágábbak voltak, mint előtte.


Viszont ruhákból kilehetett fogni 1-2 tényleg jó ajánlatot, pl levi's cipők fele annyiért mentek.



2018. nov. 25. 11:05
 1/9 A kérdező kommentje:
idei*
2018. nov. 25. 11:16
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem foglalkozom ilyesmivel. Te miért?
2018. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Én külföldön élek, és mindig csak olyan üzletben vásárolok ilyenkor, ahol ismerem az eredeti árakat. Tavaly kabátot vettem 40%-al olcsóbban, idén egy túrabakancsot, amit már korábban kinéztem magamnak, tehát tudtam az eredeti árát. Egyszer futócipőt is vettem, azt azóta is azon az áron árulják, ami akkor az eredeti ár volt.
2018. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is bakancsot vettem :) 17ért, és ez tényleg 35k volt előtte, plázákban is annyiért láttam
2018. nov. 25. 16:51
 5/9 Estádio de Felchút ***** válasza:

Műszaki cikkeknek 10-20%-al megemelték az árát.

Na mondom, akkor megvárjuk, míg elmúlik a blekkfrájdi.

2018. nov. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem veszek cipőt 17ért. Akkor sem, ha eredetileg 30 volt. Nem veszek valamit csak azért, mert le van árazva. És akkor is megveszem, amire szükségem van, ha nincs leárazva. Én nem reagálok jól az ilyen parasztvakításra.
2018. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem kellett egy téli cipő... ÉS normális cipő, pláne egy nubuk bőrbakancs nincs 25 alatt.
2018. nov. 26. 13:16
 8/9 anonim válasza:
Tapasztaltam hogy előtte felemelik az árakat. Még október végén rendeltem egy hifit aminek csak az egyik fele szólt ezért visszaküldtem, az árát pedig megkaptam vásárlási utalványban. A hifit 18ezerért rendeltem, utána 1 héttel 25ezer volt az ára. Black frydayen megint 18ezer volt. Ahogy nézelődtem nem voltak sokkal olcsóbbak a cuccok, bár volt 1-2 jó vétel amit tényleg leáraztak. Érdemes az árukereső.hu-n utánanézni a dolgoknak.
2018. nov. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt csináltam, beírtam árukeresőbe őket :)
2018. nov. 27. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!