Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Üdvözlök mindenkit! Mit tud...

Üdvözlök mindenkit! Mit tud tenni a birósági és egyéb végrehajtó ebben az esetben? Többi lent

Figyelt kérdés
Azzal kezdeném sajnos szegény ember vagyok,egy piacon gürcölök napi 12órában,de csak két órás munkaviszonyban bejelentve. Tartozom a upc-nek a bkv-nak a gázmüveknek és még sorolhatnám.Sajnos mindig anyit kerestem hogy éppen elég volt a szükségleteimre de néha hó végéig sem huztam ki,na most vonni nem tudnak semmi hivatalos jövedelemből mert két órás a munkaviszonyom,volt kint a végrehajtó nem tudott semmit lefoglalni,tehát falakba ütköznek,ezek a tartozások 10-12 éve állnak fenn,időnként küldenek egy ajánlott levelet,felsem veszem mert már meguntam,kinjukban utána simán kipostázzák.Nem tudok mit tenni 5ezer forintot nem tudok havi szinten megsporolni,elmegy albi rezsi stb-re,ilyenkor mivan? több mint 10 éve megy ez a levél cirkusz,elévűl egyszer vagy igy marad befagyasztva ez a helyzet? A végrehajtó azt mondta egy elönye van a csoróságnak ez hogy nincs mit lefoglalni.Van valaki hasonló szituban?
2018. nov. 29. 10:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Menj el közmunkára, ott többet keresel, és be is vagy jelentve.

És csak 8 órát kell dolgozz, nem 12-t.

2018. dec. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!