Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szokás megbizonyosodni arròl,...

Szokás megbizonyosodni arròl, hogy igazat mond-e a munkavállaló?

Figyelt kérdés
Interjùzni voltam az ATOS-nál (már 2 körön voltam), mikor is a főnököm megkérdezte, hogy voltam-e interjúzni az ATOS-nál. Nyilván elég konkrét volt a kérdés, ìgy nem tagadtam, hogy voltam. Utána kérdezgetett pár dolgot, amikből az derült ki, hogy mindenről tud amit az interjún elmondtam a munkahelyekről. Hìvtak 3. körre, de nem mentem, mert nem tetszett, hogy felhìvták a munkahelyem ahol nem is tudták, hogy munkát keresek. Máshol is szokás ilyet? (Ez 2 hònapja történt, de már máshol dolgozom, ezért ìrom csak most ki a kérdést)

2018. nov. 30. 14:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10-es, persze, hogy ott a pont, mert te is ez vagy.

Gondoltam, hogy átnézik a közösségi médiát, az én adataimat viszont ott is csak az ismerőseim látják.

Magánnyomozó? Milyen pozíció az amiért megéri magánnyomozót fogadni?

2018. dec. 2. 19:31
 12/13 anonim válasza:
100%

Szia!


Amennyiben igyanarról a cégről beszélünk (Atos Magyarország Kft. Informatikai cég), úgy kérlek írj nekem privát üzenetet.

A cégnél dolgozom, kizárt, hogy mi leinformáltunk volna HR oldalról a jelenlegi munkahelyeden. Korábban is tilos volt és jelenleg is az, sosem hoznánk kellemetlen helyzetbe a jelöltjeinket. Így ha ugyanarról a cégről beszélünk, ezt tudom elképzelni:

Nem Atos dolgozó követte el ezt a hibát, hanem esetleg nekünk dolgozó fejvadász. Ezesetben fontos lenne tudnunk, ki tehette ezt.

Tehát ha tényleg nálunk jártál, kérlek írj nekem, vagy jelezd az Atos oldali kapcsolattartódnak, hogy utánajárhassunk és megtehessük a szükséges lépéseket.

Köszönöm!

2018. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ha ez tényleg egy ritka eset, és csak a főnököm ismert ott valakit, akkor szeretnék elnézést kérni. A cég nevét csak azért tettem oda, hátha lesz más is, aki velük kapcsolatban ilyen rosszat tapasztalt, ilyen viszont ùgy tűnik nem volt.

12-es, ìrtam privátot!

2018. dec. 4. 06:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!