Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A kérdésem a következő Gyári...

Enci100 kérdése:

A kérdésem a következő Gyári igazgatókhoz szólnék hogy kerültek ilyen beosztásba? Elégedettek e hogy ilyen beosztásba kerültek. Ne kamura vagyok kíváncsi hülye emberek ne írjanak kommentet köszönöm!!

Figyelt kérdés
2018. dec. 6. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy milyen gyárigazgatóra gondolsz.

Az én kollégám, üzlettársam tizenéves kora óta gürizik, gépészmérnök, világ életében csak a munkának élt. 50 éves korára lett több kis gyártócsarnoka, néhány ezer négyzetméteresek, tehát nem egy Bosch vezérigazgató vagy ilyesmi. Most is bent van éjjel nappal, hétvégén is, nincs olyan, hogy beszaladok valamiért és ne futnék bele. Ő ezt szereti, imádja, ennek él.

Namost vannak nála nagyobb kutyák, akik nem szakemberek, hanem üzletemberek, de jellemzően ők is rengeteget dolgoznak, mennek az ügyek után.

Van az ügyfélkörömben milliárdos birodalmat vezető üzletember, ő is perceken belül válaszol az emailekre hajnal 2-kor is, ha fontos.

Természetesen meg is van mindenük, amire a külső személők vágynek, legújabb bmw, villa, nyaralás és társai. De ők meg is dolgoznak érte. Utóbbinak egyébként volt egy kis szállítmányozó cége néhány teherautóval, abból nőtte ki magát folyamatos fejlesztéssel. Mindketten baromira intelligens, értelmes emberek.

2018. dec. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és nem 25 évesen lettek gazdagok, mint ahogy sokan akarják, nem is 30 évesen, hanem jócskán 40 után.
2018. dec. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én keresztapám 1992-ben nyitott egy lakatos üzemet, 10 évig kb. kenyeren és vízen éltek, amíg igazán beindult, de van egy sok ezer m2-es gyártóüzemük, 70-80 emberrel. annyi pénzt keres hogy nem tudja mire elkölteni (bár nem is vett mercit, bmw-t hogy felvágjon a szomszédok előtt). Ő a tulajdonos és az ügyv. egyben.
2018. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez engem is nagyon érdekel kérdező,bocsi a offért.

Mindenkinek ment a zöld,olyan jó végre ilyeneket is olvasni.

2018. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!