Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hitelkártyát ki vehet igénybe?...

Hitelkártyát ki vehet igénybe? Milyen feltételekkel lehet csináltatni? Mi kell hozzá? És milyen banknál kell megcsináltatni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Bárhol megcsináltathatod, kell hozzá rendszeres jövedelem.

De ha egy icipicit előre gondolkozol, akkor nem csináltatsz, sorra írnak itt olyanok, akik nem bírják fizetni ezt a fajta hitelt sem (kb uzsorakamat van rajta). Inkább várj pár hónapot és később vásárolj.

Páromnak amúgy 100e nettó fizura 30e hitel járt otpnél. Az a vicces, hogy néhány hónap alatt eljutottunk odáig, hogy minden hó végére -30-ban voltunk, hiába fogadkoztunk, hogy megállunk nullánál. Szóval szerintem nem éri meg, nem volt igazán segítség, hanem csak szívás, mikor kirúgták és azonnal megvonták a hitelkeretet is. Akkor örültem, de nagyon, hogy nem volt nagyobb :D

2010. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jaaah,én azt hittem,hogy sima TGYÁ-ra,GYES-re vagy akár GYED-re is fellehet ezt venni :O

Bassszus :(

2010. jún. 27. 14:05
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy én lehet keverem az A-hitellel??? :O
2010. jún. 27. 14:08
 4/8 A kérdező kommentje:
39.000Ft-FTos GYES-re nem kapnék A-hitelt,igaz?
2010. jún. 27. 14:10
 5/8 anonim ***** válasza:
gyesre hogy a rákban akarsz hitelt felvenni basszus? gondolkozzál már! hol kapnál segélyre hitelt?
2010. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hhhhh...kössz!

Milyen kedves vagy,neked is szép napot!


Csak abból gondoltam,hogy barátnőm is Gyesen van ő még is kapott A-hitelt,akkor az hogy lehet???? Hmmm?

2010. jún. 27. 14:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Folyószámlahitelt adhatnak. Milyen banknál vezeted a folyószámládat? ODa érkezik a GYES?
2010. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem,postás hozza. Most szeretnék bankszámlaszámot nyitni.
2010. jún. 27. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!