Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tehet egy tartósan pánikbe...

Mit tehet egy tartósan pánikbeteg ember? Jogosult valamilyen segélyre?

Figyelt kérdés
25éves vagyok és 5. éve pánikbeteg.Ez alatt az idő alatt összes 2 hónapot sikerült bejelentve dolgoznom, a többi az szezonális munka volt amikor jobban voltam. De az állapotom annyira leromlott,hogy teljesen munkaképtelenné váltam. A munkaközpontból úgy zavartak el mintha ott se lettem volna mikor valami itthon végezhető munkát probáltam keresni. A helyzet eléggé égető mert nem tudom fizetni már a gyógyszereimet sem. Van erre valamilyen megoldás, tudtok valamit ajánlani? Örököltem egy kis szobakonyhát de már agyon van jelzálogosítva, lassan azt is elveszi a bank. Szerintetek van kiút? A válaszokat előre is köszönöm.
2010. jún. 27. 15:03
 1/6 anonim válasza:
62%
Menj pszichiáterhez, de nehogy elvárd már, hogy mi tartsunk el téged a keservesen befizetett adónkból. Öt év alatt anyanyelvi szinten megtanulhattál volna egy-két idegen nyelvet, most vállalhatnál fordításokat otthon. Tulajdonképpen ezt hogy gondoltad, tévézgetsz, panaszkodsz, és majd a dolgozó emberektől még többet vonnak le, hogy neked kényelmes életed legyen? Felejtsd el, vagy elmész dolgozni, vagy utcára kerülsz, aztán megnézem milyen gyorsan kigyógyulsz, ha nincs hová hazamenned...
2010. jún. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Ámen. Az előző elmondott mindent. Akinek pénz kell, az dolgozzon, 25 évesen nehogymár azt gondold, hogy segélyekből élhetsz a következő 70 évben!
2010. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Pánikbetegséggel nem lehet "rokkantosítani" valakit, ha lehetne, akkor a fél ország rokkant lenne...


Szóval, ha c.gány vagy féreg módra életed végig "segílykén" és más embereken akarsz élősködni, akkor feküdj ki a napra, hogy jó barna legyél, aztán keress egy csajt, gyárts 45 purgyét, végül irány a "polgárjenőhivatal", akkor már fogsz kapni segílykét.


Vagy menj el dolgozni, esetleg tanulj. Öt év alatt más ember egy egyetemet elvégez, te pedig csak otthon rejszoltál...

2010. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
héló-héló kemény szavak srácok... Lehet tanultabb vagyok mint itt pár hozzászóló. Pusztán érdekelt mik a lehetőségek.Grafikusként próbálok mellék jövedelemhez jutni , kiadványokat és szórólapokat tervezek. Amellett építész vagyok . Tehát nem egy tanulatlan valakiről van szó... Még mielőtt valami lusta munkakerülő valakit képzelnétek magatok elé. Ma is megyek egy állásinterjura de ha meghallják,h pánikbeteg vagyok , magyarul helyhezkötött munkavégzést tudok csak kivitelezni akkor tutti egyből offolnak megint. Nem hinném,hogy bármelyikőtöknek is joga lenne megszólni...
2010. jún. 28. 11:44
 5/6 A kérdező kommentje:
ameddig nem leszek jobban esetleg valami támogatott oktatásban részt lehet venni erről tudtok valamit?
2010. jún. 28. 11:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Az OKJ-s képzéseknek itt tudsz utánanézni:

[link]

2010. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!