Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tehetek ebben az esetben?...

Mit tehetek ebben az esetben? Hol talalok olyan honlapot, ahol brit jogaszok valaszolnak munkaugyi/terhessegi ugyben kerdesekre?

Figyelt kérdés

Tobb mint 1 eve vagyok ugyanannal a cegnel. Eloleptettek uj pozicioba. Megint probaidos lettem. mivel a csoportvezetom a 3 honap probaido fele alatt szabadsagon es betegszabin volt igy meghosszabbitottak a probaidom + 1 honappal.

Terhes vagyok es ideges, hogy mi lesz, ha nem vesznek fel vegleg. Kirughatnak vagy a tobb mint 1 eves munkaviszonyt veszik figyelembe?


Itt egy ugyved (jogi cegnek dolgozik be a cegem) azt javasolta, hogy mondjam meg, hogy varandos vagyok, es akkor ha nem veglegesitenek, beperelhetem oket diszkriminacio miatt, mert akkor mondhatom, hogy azert nem vettek fel.

A 3 honapos probaido alatt a 2. ho vegen volt az eves ertekelesem ahol minden ponton atlagon felulire ertekeltek. Errol egy nyomtatott peldany a kezemben van.


Mit csinaljak?


2008. nov. 6. 17:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!