Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol érdemes befektetési...

Hol érdemes befektetési ezüstöt vásárolni?

Figyelt kérdés
Néztem már több oldalt is, viszont kb 30%-al többé tudnék csak vásárolni, mint az ezüst jelenlegi világpiaci ára.

2018. dec. 13. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mazsas tetelben mar megkapod a tiszta ezustot eloallito cegektol, pont annyiert, mint a vilagpiaci ar. :) Tarkababot felkilos kiszerelesben se annyiert veszed, mint a vilagpiaci ara. :D
2018. dec. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
15 Kilót szerettem volna venni, de nem adok érte kb 30%-al többet mint a világpiaci ár. Ha ugyan ilyen összegért aranyat vásárolnék akkor maximum 2%-al lenne drágább mint a világpiaci ár. Ezért is érzem eléggé, lehúzásnak.
2018. dec. 13. 15:32
 3/11 anonim ***** válasza:

"15 Kilót szerettem volna venni, de nem adok érte kb 30%-al többet mint a világpiaci ár."


Akkor nem lesz ezüstöd.

2018. dec. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Dehogy nem lesz.
2018. dec. 13. 16:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor ez egy paradoxon, mert az előző állításodnak mondasz ellen.
2018. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy paradoxon lenne, mivel nem egy időben történt a két kijelentés. Azóta sikerült olyan helyet találnom, ahol jó áron tudok vásárolni befektetési ezüstöt.
2018. dec. 13. 19:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Altalaban minel megbizhatobb az elado fel, annal dragabb a "nyers ezust"-nel. Ebay-en kaphatsz meg annal olcsobban is "befektetesi ezustot"! ;)
2018. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyébként is csak arannyal érdemes foglalkozni.

Teszteld le zaciban: mondd nekik először, hogy "szeretnék berakni egy ezüst láncot".

...miután kizavartak, menj vissza, és ezúttal mondd nekik, hogy egy arany láncot akarsz berakni.

Aztán hasonlítsd össze a két tapasztalatot :P

2018. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"szeretnék berakni egy ezüst láncot".

Hehe jól megnevettettél. Pénzügyi intelligenciád egyenlő a nullával, aztán mondod itt a hülyeségeidet.

Nézzél már utána mi a különbség ha befektetési nemesfémet vásárolsz vagy ha ékszert veszel. Legalább ne írnál, ha nem értesz hozzá.

2018. dec. 13. 22:00
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Azért ne képzeld zseninek magad kispofám, ez csak egy szemléletes példa volt.

Ebben benne van olyasmi, hogy aranyból jóval kevesebb is ugyanannyit ér mint a másikból. Kevesebb helyen lehet tárolni, így a tárolás költsége is alacsonyabb. Illetve az árfolyamváltozás is nagyobb egy egységre vetítve.


De nekem aztán mindegy mit csinálsz. Vegyél e-bayen ezüstöt Honest Joe-tól, aztán sikongass itt kedvedre, hogy azt mondta a szakértő, hogy az ezüsttömböd fele ólomból van, mit csináljál...

2018. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!