Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki ismeri ezt a jeunesse...

Valaki ismeri ezt a jeunesse MLM es céget?

Figyelt kérdés

Kinek mi a tapasztalata az általuk kínált csodaszerekkel kapcsolatban piszok drágán?És az üzleti részével kapcsolatban?


[link]



2018. dec. 13. 19:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

@7

"A termékek mögött pedig őssejt kutató orvosok állnak sőt olyan termek is van ami nobel dijat kapott"

Termékek mióta kapnak Nobel-díjat? :D


Látom neked is kimosták az agyadat a cég marketingesei... :D

2022. máj. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Mihály Kati válasza:
Ismerem a céget s 3 éve fogyasztom a termékeket, látom a fejlődést s azt is hogy mit képvisel, ebbe akkor lát bele az ember amikor valamilyen kapcsolatba kerül vele. Én személyszerint hálás lehetek neki hogy találkoztam vele, nagyon szeretek segíteni! Sokan nem tudják mi az igazi motivációja ennek a cégnek. Pl tudtátok hogy minden megvásárolt termékkel támogatok egy olyan alapítványt ami világ szinten segít embereknek ott ahogy nincs tiszta ívovíz( víztisztitó rendszerekkel), vagy nincs iskola lehetőség tanulni( felépitik az iskolát s beis rendezik) lehetőséget kapnak kitőrni onnan ahova születtek, vagy hogy termőfőldeket hoznak létre az adott kontinensen s élelmet tudnak termelni saját maguknak s ez még nem minden nem hagyák öket utáns sem ott évekig támogatják öket. Más cégek csak élelmiszercsomagot adnak a Jeunesse egy életet ahol magadnak megtudod teremteni azt amire szükséged van. S lehwtőséget hogy változtas. Miért teszi ezt mert a tulajdonosok tudják honnan indultak.
2022. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

12/


Ja igen ezt a kamu szöveget nekem is elmondták,meg volt téma a híres víztisztító hülyeség is.Te ott voltál mikor kiosztották ezeket a szűrőket ami valójában nem is úgy van meg ott voltál mikor a támogatást lerakták az alapítványoknak?Te most vagy nagyon naiv ember vagy és beszoptad a reklámjukat vagy eszesebb aki embereket szeretne beszervezni és előadja a milyen segítőkész a cége betanult szöveget.

2022. júl. 3. 14:26
 14/20 anonim ***** válasza:

#12

Igen, jól ismerem a Ray házaspárt.

2005-ben indították első átverésüket, amikoris kamu motorolaj adalékokat árultak.

Lehetnél tájékozottabb is.

2022. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Mihály Kati válasza:
0%
Nincs a számba adva a szőveg több profeszorral igen találkoztam személyesen, megkell nézni a nevek munkáságaikat ki milyen területen dolgozik . Nem ismered Donna Antart sem Rendit csak azt amit hallotál róla.De inkább negativba mentek mit hogy utána nézzetek. Milió video van fent roluk az életükről s a munkáságaikrol. Abban igazad van nem voltam ott a viztisztitó lerakásánál de pozsonyban mikor kint voltam William Anzalag Profeszor megmutatta videon mit csinálnak. S igen láttam hogy falaznak mert iskola épült láttam a gyerekeket s szüleiket. Láttam a kertészetett s a viztisztitót az ebédeket ahogy együtt esznek s láttam a hálát is rajtuk. Aki nem hiszi járjon utána a tények makacs dolgok!
2022. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel az MLM-es szélhámos süketelés.
2022. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

15/


Színház az egész világ én is láttam dolgokat megbizonyosodtam róla mégis áthúztak,azóta nem nagyon bízok az ilyen üzletekben.Legtöbb mlm-es nem is a termékkel akarje megfogni az embereket hanem a pénzel,utazással ,tárgyakkal.És ne gyere a de segítesz embereknek és jól keresel mert nem egy ismerősöm volt a bizniszbe úgy,hogy tényleg csinálták még se jutottak egyről a kettőre,de gondolom most jön a szokásos duma de,hogy hát nem tették oda magukat teljesen,de oda tették de azóta is muszáj munkahelyen robotolniuk.Valamikor én is úgy érzetem lehet bele kéne kezdeni az mlm-be mert én is azt láttam a kirakatot hú de jó ha elkezded de ez nem a valóság legalábbis keveseknek sok marketing trükk kis pszichológia.Úgy érzem én nem szeretnék embereket behúzni a csőbe ígéretekkel az egy dolog,hogy a termékek lehetnek jók is bár elég drágák is sok mlm cégnél.

2022. júl. 4. 17:28
 18/20 anonim ***** válasza:

Két dolog miatt terjesztenek valamit MLM-ben.

1. Szart sem ér. Hatástalan kamutermék. Például a mydailychose most futó üzemenyagadaléka ami 15-20%-os fogyasztást ígér.

2. Nem jobb a boltban is kapható termékeknél de sokkal drágább, hogy minél több jutalékot lehessen szakítani.

2022. júl. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#15

"Nem ismered Donna Antart sem Rendit csak azt amit hallotál róla.De inkább negativba mentek mit hogy utána nézzetek."

Tele van velük a net, hogy milyen átveréseket csináltak korábban.

De te csak mazsolázgatsz.

Azokat az adatokat, híreket veszed figyelembe ami fényezi őket és azokat nem, ami meg leírja hogyan csinálták az átveréseket.

Ez szubjektív hozzáállás.

Érthető, hiszen érdekelt vagy a cégben így elég kontraproduktív lenne, ha beszélnél a sötét múltjukról is...

2022. júl. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

19/


Pont mint Michael Hansen a dublival bár ott ilyen termékek nem voltak de nagy csaló ez is

2022. júl. 6. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!