Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Rendeltem az Alabo.hu oldalról, átvertek?

Előre utalással rendeltem 12 ezer Ft értékben.Már a 10. Napja nem kaptam meg.E-mailekre nem reagálnak. Hogyan tudom vissza kapni a pénzem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Alabo, átverés, előre utalás

2018. dec. 21. 07:42  Privát üzenet  

A válasz
belapus nevű felhasználó válasza:

Ha már ezt a céget sikerült megtalálnod, hogyhogy nem találtad meg a negatív értékeléseket ?

Írsz egy emailt nekik, amelyben elállsz a vásárlástól, és kéred a kifizetett vételár visszajuttatását.

Amennyiben ez nem történik meg, bejelentheted a rendőrségen és/vagy a NAV-nál.

Nem néztem pontosan utána, de talán szlovák cég, ezért lehet, hogy az Európai Fogyasztói Központ lesz az illetékes.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. dec. 21. 08:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Negativ véleményeket az Árukereső oldalán találtam a boltról.Kérésükre sem utalták vissza a pénzt. Ilyen 8-10 emberről van szó az elmúlt napokban. Ma meg írom, hogy el állok a rendeléstől es kérem vissza a pénzem.

# 2/2Időpont 2018. dec. 21. 10:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A www.thecaroladamsfoundation. Org oldalról rendeltem, USA-ból cipőt, júni 30-án. Akkor kaptam egy visszaigazoló mailt, és azóta semmi, a leveleimre sem válaszolnak. Érdemes még várnom a csomagra?
Rendeltem egy oldalról előreutalással,20 ezer forint értékben, és a kiszállitás 2-3 Nap. Nos ma kellett volna hogy kiszállitsák. Rájuk irtam hogy feladták-e már azt irták...
Mit tegyek, ha hamis oldalról rendeltem?
. Rendeltem egy pólót a Nike.com oldalról . Ingyenes szállítással. Nos annyi lenne hogy így fizetnem kell azért amiért a futár kihozza? Belgiumból jön a csomag. És az ups szállítja ki .
Rendeltem egy oldalról több dolgot is egyszerre de nem mindegyik volt raktáron, így a dolgokat egy-egy hónap eltéréssel kellene megkapnom, ilyenkor mi a teendő? Egyszerre Kel...
Mi van ha, rendeltem egy német oldalról, de a fizetés után visszamondtam a rendelést, és az összeg levonásra került mégis? 4,60 Euróról van szó

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!