Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amerikabol erkezo csomag? Van...

Amerikabol erkezo csomag? Van ilyenkor vam?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel valaki rendel LV, Gucci, Bvlgari stb cuccokat. Ezek ugye igen dragak. Ilyen esetben az ar tartalmazza a felmerulo koltsegeket vagy annak ellenere ki kell a vamot es az afat? Eredeti webshoprol torteno rendeles eseten.
2018. dec. 23. 11:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A kérdés érintőlegesen, áttételesen sem foglalkozik alkudozással. Nem tudom miért hoztad ezt fel 64-es, s azt sem, minek szólsz bele, ha nem ide vágó dolgot tudsz csak írni, meg vitázni rajta.

Akár egy-egy brand saját oldalán, akár specializálódott, több gyártótól is forgalmazó webshopról van szó, akár piactérről, ezeknél mind van valamiféle kedvezményre lehetőség. Pl. kuponok.

Egyedi alkudozás is lehet, én nem találkoztam vele (aukciót nem sorolom ide).

De a kérdés arról szól, hogy ez eladó fizeti fizeti-e a magyar áfát és vámot. Hát nem.

5-ös tökéletesen le is írta, miért nem.

2018. dec. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!