Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Angliából Magyarországra...

Ha Angliából Magyarországra járnak fogorvoshoz az emberek, az azt jelenti, hogy a magyarországi prostikhoz is járnak Angliából, csak ezt nem verik nagy dobra?

Figyelt kérdés

2018. dec. 23. 15:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Ehez még hozzá lehet adni hotelt igény szerint - bár kétlem, hogy aki krvázni járna BP-re az egy 3500 ft-os lebujban szeretne megszállni."


Te most felteteleztel egy csomo dolgot, en pl elore megtervezte sosem repultem tobbert oda-vissza (nem qrvazni xD) 10-nel tobbert. Nem taxi/uberezek, van tomegkozlekedes, ha mar sporolni akarok.


Az anyagi oldalan tul meg van egy csomo masik, pl. diszkrecio, meg veletlenul se fuss ismerosbe.

2018. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A számításból kimaradt, nem biztos hogy aki jön megelégszik egy menettel, mert nem mindenki. El tudom képzelni alanyunk egy hetes wellnesst szeretne és lányokból is vannak kategóriák, szolgáltatásokban is... Fogorvoshoz se egy fogkő leszedésre jönnek.


Én biztos vagyok benne, hogy van ilyen „turizmus”.

2018. dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

# 11

Na ja, tök hihető, hogy Mr. Harper 3-4 hónapra előre megtervezi, hogy Budapestre jön majd egy jó menetre, majd otthon is és Budapesten is tömegközlekedik. Erről komolyan forgatni kéne egy valóságshow-t. Esetleg megspékelni azzal, hogy mondjuk kamionosokkal stoppol el pestig!


#12

Igen, pont erről beszélek, hogy fogkő leszedésre sem jönnek ide, csak mondjuk egy teljes koronázásra vagy műfogsort készíttetni. Ugyan ezen okból senki nem fog idejönni egyet krvázni. Aki hosszabb időre jön (pl. közismert tény, hogy hány legénybúcsút szerveznek BP-re) az pedig működik most is, nem is titok.

2018. dec. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

1 nap, akar 4 fog.


1 nap, akar 4 oranyi menetert?

2018. dec. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!