Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mekkora összegű nyudíjra...

Mekkora összegű nyudíjra számíthat körülbelül?

Figyelt kérdés
Gondoltam felteszem itt a kérdést hátha van van-volt valaki hadonló helyzetben.Nos,arról van szó hogy édesanyám márciusban nyugdíjassá válik.Körülbelül 20 évvel ezelőtt komoly gerincproblémái miatt leszázalékokták,azóta is ebben az ellátásban részesül.Előtte ledolgozott néhány nap híján 25 évet.Jelenleg 31.000 ft-ot kap.Mekkora összegű nyugdíjra számíthat körülbelül ilyen feltételek mellett?

2018. dec. 27. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
2018. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dudok Andrásné ***** válasza:
Nem vagyok hozzáértő de lehet ennyi marad.Sogorom is rokkant volt és már nem számolták újra,hisz nem dolgozott azóta hogy kiszámolták.48éves munkaviszonyomra most nekem 68.000 a nyugdíjam.Egy napot nem voltam munkanélküli,kereskedelem,fizikai munka !Így dolgozom tovább hogy ne szoruljak a gyerekeimre
2019. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!