Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmunkával átlagosan mennyit...

Diákmunkával átlagosan mennyit lehet keresni 2 és fél hónap alatt? /16 L/

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezt nehéz meghatározni, mert a munkától függ a bér, de úgy átlag mennyire számítsak? Esetleg függ ez attól hogy melyik szervezetnél vagyok bejelentve?

2019. jan. 3. 22:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Jó ebből a megközelítésből értem, de ezeket ki is zárom, mert sose tartottam magam szépnek😅
2019. jan. 6. 19:17
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg te minek tartod magad. Meg kell próbálni aztán kiderül. Érdemes mert jóval többet fizet az ilyesmi. És ebben semmi erotikus nincs, tényleg csak hostess, pl kostoltatas.
2019. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
# 12 Hát én ezzel vitáznék, hogy semmi erotikus nincs benne. Végeztél te már ilyen munkát? :)
2019. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem, miért? Ha arra gondolsz, hogy szép lányokat előbb leszolitjak akkor gyári munkásként is fogják piszkálni... De ott még kevesebbet keres.
2019. jan. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
69%

# 14 Csak a kérdező még csak 16 éves lány, egy 16 éves lány ne a szépségével keressen pénzt...

Azért gondolom hogy van benne erotika mert ilyen munkákra csak ,,szép" lányokat választanak nem véletlenül...

Jó nyilván nem olyan kategóriájú erotika mintha modellkedne vagy ne mondjam mit csinálna, de erotika van benne ez kétségtelen tény.

Nem mintha az egésznek lenne értelme mert ilyen munkákra kiskorút nem fognak alkalmazni mert ha ez kiderül az enyhén szólva is negatív hatással lenne a cégre vagy rendezvényre.

2019. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

#15

Köszönöm, és egyetértek. Mindenesetre a hostess-en még elgondolkodok, nyárig pedig valóban van még időm!😅

2019. jan. 8. 21:40
 17/22 anonim ***** válasza:
47%

"egy 16 éves lány ne a szépségével keressen pénzt...


Azért gondolom hogy van benne erotika mert ilyen munkákra csak ,,szép" lányokat választanak nem véletlenül..."


Nagyon erotikus lehet számodra egy keksz kostoltatas...

2019. jan. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
69%

# 16 Oké, de ezt a hoszteszes munkát kétszer is gondold át, nehogy valami olyanba vigyenek bele amit te nem akarsz, vagy átvernek... Ez az erotika piac már csak így működik! :S


# 17 Légyszíves magyarázd már el mitől nem erotika az ha szép lányok jelen esetben kekszet kóstoltatnak. Direkt elolvastam a kedvedért az erotika definícióját hogy bebizonyítsam hogy márpedig nekem van igazam és ott is leírják bármi ami a férfiakra szexuális töltettel rendelkezik, illetve érzéki benyomást kelt az erotika. Szóval barátom ebben igenis van erotika....

2019. jan. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
#18 Köszönöm, ezennel itt lezárom a témát, mégegyszer köszönöm a segítséget!
2019. jan. 17. 21:15
 20/22 anonim ***** válasza:
47%
#18: nem, nincs ebben semmi erotikus. Csak egyszerűen nem vesznek fel rondákat még egy tescoban kóstoltatáshoz sem.
2019. jan. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!