Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 10 millió forint önerővel...

10 millió forint önerővel milyen ingatlanban gondolkodhatom?

Figyelt kérdés
Nyilván lejön belőle meg adó és ügyvéd, szóval milyen értékű ingatlan vásárlásaban gondolkodhatom, ha hotelt veszek föl?
2019. jan. 5. 00:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Szerintem páran félreértettek a kérdést, továbbra sem 10 millióért tervezek venni.

Nincs semmilyen hitelem. Váratlanul jött ez a lehetőség, hogy kapok 10 milliót.

2019. jan. 5. 18:05
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

#7-es szétnéztem 15 km-es körzetemben, szinte csak "kamu hirdetéseket" találtam, igaz egyik sem új építésű , de legalább normális állapotú:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


meg Borsodban:


[link]


[link]


[link]


[link]


Hidd el Borsodi falvakban is van élet és potenciál, még üzletre is ;-)

2019. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérdező : egyébként attól függ,hogy milyen ingatlanba érdemes gondolkodnod, hogy milyen hitelt tervezel felvenni és mi az ingatlan célja.


Fogyasztói célú lakhatás magánszemélyként lakáshitellel, vállalkozás, vagy a kettő együtt, tehát lakhatás, de vállalkozás telephelye/székhelye is egyben. Mindegyikhez eltérő hitelkondíciók vannak, jelenleg a vállalkozói hitelek lehetnek olcsóbbak is, mint a lakossági lakáshitelek, illetve a havi törlesztőt sem saját zsebből kell előteremteni hozzá, ha bevételt is termel az ingatlan.

2019. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!