Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire van szükségük az emberekn...

Mire van szükségük az embereknek, mi az amire sokan vágynak?

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Szex.
2019. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Örök élet, ingyen sör...
2019. jan. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2019. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Rosazul válaszoltatok.

Olyanra gondoltam amiért pénzt is fizetnének.

Mi az hogy hàny éves vagy? Válaszolj a kérdésemre ha akarsz, pl.mi az amiért szivesen fizetnél ha lenne..?

2019. jan. 9. 12:17
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Azert kerdeztem, hogy hany eves vagy, mert egy ilyen kerdest, ide a gyakorira, hat..


Te sem gondolod komolyan, hogy otleteket adunk?


Ha arra sem vagy kepes, hogy felismerj egy igenyt, akkor nem vagy vallalkozonak valo.


Arra sem vagy kepes, hogy ilyen jellegu kerdeseket elolvasd itt az oldalon.


Ahogy irtam mar, ha valaki felismer egy igenyt, az hulye lenne megosztani veled.


Es meg neked all feljebb.


Szallj le a foldre.

2019. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 chuck dorisz válasza:
Én pl. szívesen fizetnék egy olyan szolgáltatásért, ami feltérképezi a személyiségemet, netán az elmémet, és kilistázza az összes létező zeneszámot, ami élvezetet nyújtana számomra. Hiába létezik a youtube, nem tudok halászni benne, mert nem tudom kire, mire keressek rá. Egy ilyen lista - mondjuk 3000 szám - megérne nekem 100e forintot.
2019. jan. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pl. szívesen fizetnék olyan orvosi szolgáltatásért, ami világszínvonalú és úgy is beszélnek, bánnak az emberrel, ahogy kell, akár "kinyalják a seggét" 3 magánintézményben jártam már magyarországon, de a szolgáltatás színvonala az 0.
2019. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szabadság
2019. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!