Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem lehet a lottóhúzás...

Miért nem lehet a lottóhúzás kezdetéig fogadást tenni?

Figyelt kérdés

Mai világban nem hinném hogy indokolt a fogadás lezárta és a Tv-s húzás között az a 2,5 óra.

Hacsak "bűvészkednek" addig....

Mit gondoltok?



2019. jan. 9. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Ostobaságot implikálsz a kérdéseddel.

De időről időre előjönnek a csalást emlegetők, és már nagyon unom őket.

2019. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
akkor nem kell válaszonli ;)
2019. jan. 9. 21:23
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Úgy tudom biztonsági mentéseket csinálnak az adatokból és egy széfben elhelyezik.
2019. jan. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Azt nem tudom, de a Szerb lottohuzas utan, barmit eltudok kepzelni.


Siman benne lehet a csalas is.


Elvegre mivel gepre felviszik azokat a szamokat, amiket bejeloltel, igy mar elore tudjak, hogy melyik szamokat jeloltek be az emberek.


En szkeptikus vagyok.

2019. jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert az összes fogadott kombinációt le kell archiválni, azt közjegyzőnek, a szerencsejáték felügyeletnek és még ki tudja hány embernek validálni kell, lepecsételni, elzárni a sorsolásig, stb... Ez mind időt vesz igénybe.
2019. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

#4 -nek igaza van, meg lehet nézni a videót a szerb lottócsalásról:


https://www.youtube.com/watch?v=EjG8ucNPqfM


Előbb kiírták a számot a képernyőn, minthogy kihúzták volna... ezek után senki ne mondja, hogy "unja" a csalást emlegetőket. Teljesen egyértelmű a néphülyítés, mint az élet sok más területén is.

2019. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Erre engem pontoznak le.


A tudatlanokon meg az sem segit, ha az orruk ele teszed a bizonyitekot.


Butak.

2019. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem csalás, hanem egy egyszerű véletlen. Teljesen egyértelmű, hogy a 27-et 21-nek nézte a feliratozó, utána pedig tényleg kihúzták a 21-et. Ilyen egyszerű. Nem nagy rá az esély, de nem is túl kicsi.
2019. jan. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
Hogyne. Biztosan, kedves utolso valaszolo.
2019. jan. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Sokkal életszerűbb, amit a 8-as ír, mint a csalásos összeesküvés elmélet. Ha csalnának, akkor ugyan miért avatnák be ebbe a TV-seket sokszorosára növelve a lebukás esélyét? Teljesen értelmetlen.
2019. jan. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!