Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valakivel bejelentetem...

Ha valakivel bejelentetem magam par honapra hogy kapjak a bankoktol penzt lakas/haz vasarlasra akkor neki ez mennyibe kerul?

Figyelt kérdés
Kb 150.000ft nettot kene keresnem. Ezt azonnal visszaadnam neki csak a bankszamlamon kene nyomanak lenni. A tobbi erdekelne, jarulek stb hogy ekkora fizetes melle meg hany ftot kene adnom neki.
2019. jan. 10. 12:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Akkor mire szamitsak meg a telefonban miert mondtak ennek az ellenkezojet?
2019. jan. 10. 13:36
 12/18 anonim ***** válasza:

3 misis személyi kölcsönt nem adnak 20 évre

Telefonon azért mondtak mást, mert vagy félreértetted, amit mondtak vagy pedig nem mondtál el minden szükséges adatot

2019. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%
Csillagvirágom, ahhoz, hogy a bank szóba álljon veled, oda kellene adnod az ismerősödnek a hitel kb. teljes összegét. Tudod azért a hitelbírálok sem hülyék, és az ilyen TökiMaki Bt.-k alkalmazottait jobban megnézik.
2019. jan. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
Na igen. A telefonban azt mondták, hogy a hitelhez LEGALÁBB 3 hónap munkaviszony ÉS minimum 150 ezres fizetés kell. Azt viszont biztosan nem, hogy 3 hónap munkaviszonnyal ÉS éppen 150 ezer fölötti fizuval BIZTOSAN megkapsz akármekkora hitelt. Ahogy írod, hogy 20 évre 20 ezer törlesztő, az lehet vagy 3-3.5 millió hitel. Az ilyen közös udvaros házrészeket lakáshitelhez nem nagyon szereti a bank, mivel keveset ér, gondolom nem egy színvonalas helyen van, vagyis azzal számolj, hogy fognak vagy 50% önrészt kérni. Ugyanis ha lakáshitelre kérdeztél, akkor azt mondták, hogy LEGALÁBB 20% önrész kell, de azt szintén nem, hogy 20%-kal már bárhol, bármilyen lakásra megadják a hitelt. Hely, érték, felmérés alapján úgy dobálják rá a %-okat, hogy csak lesel. És 3 hónap után odamész a bankhoz, hogy na akkor hitel, ő meg kiröhög, akkor buktál közel 400 ezret...
2019. jan. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14-es, Béci, Te is beleestél abba a hibába, amibe én: ugyanis a kérdező csak jóval később nyögte be, hogy szabadfelhasználású hitelt (személyi kölcsön) akar felvenni, nem lakáshitelt.

Én meg azt hittem, hogy lakáshitelt - mivel a kérdésből az jött le - de nem, így aztán jól le is húztak (nyilván, mint nem hasznos válasz). De mint mondtam, a kérdező csak később írta, hogy nem azt akar.

2019. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
En nem huztam le senkit. Viszont a legegyszerubb ha hetfon bemegyek es megkerdezem szemelyesen.
2019. jan. 11. 11:31
 17/18 A kérdező kommentje:
Ezt az onresz dolgot nem ertem. Nekik miert jo az ha kevesbe adositom el magam? Mert ha a haz 3,5 millio es kell 50% onresz akkor nem fogok 3 milliot felvenni ra csak a fennmarado 1,75 milliot.
2019. jan. 11. 11:39
 18/18 anonim ***** válasza:
Azért, mert nagyobb eséllyel leszel fizetőképes ember, ha van valami önerőd. Oké, gondolom jelenleg pitiáner fűdílerként nyomod, abból van illegál lóvé, legalább önerőre tehettél vón félre.
2019. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!