Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diplomás munkanélüli vagyok...

Diplomás munkanélüli vagyok Budapesten. Vannak olyan honlapok, ahol tudnak segíteni az elhelyezkedésben?

Figyelt kérdés
Eddig a Profession.hu-t és a Jófogást nézegettem, de semmi.
2019. jan. 10. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Mi a szakmád?
2019. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
77%
Ne haragudj, de ez a kérdés egy diplomástól eléggé földszintes. Vagy lehet, hogy nem is vagy diplomás. Segíteni nem fognak, ez egyik állásközvetítőnek sem feladata. Ha jelentkezel egy állásra, majd kiközvetítenek, ha egyébként megfelelsz az előzetes feltételeknek. A diploma megszerzése előtt ez a kérdés nem is jutott eszedbe, hogy a választott szakodhoz illeszkedő állást keress? Valahol csak voltál gyakorlaton közben, nem? Lehetett volna alkalmad belepillantani a munka világába a tanulmányi évek során. És te még segítségre vársz? Ha ennyire önállótlan vagy a saját elhelyezkedésedet illetően, szerintem ne ragaszkodj diplomás álláshoz. Előbb nőj fel.
2019. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:

Keress rá arra, hogy "álláskeresési tanácsadó". Másik, hogy interneten is rengeteg infó van fent, csak használd is. Ha érdekel a Munkaügyi Központoknak is van álláskeresési tanácsadása, az ingyenes, de asszem akkor regisztrálnod is kell, azt majd elmondják mi a menete.


És hajrá!

2019. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
kozigallas.gov.hu
2019. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!