Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldi országokban mennyit...

Külföldi országokban mennyit lehet keresni teknikusi végzettséggel?

Figyelt kérdés
Komkrétan erősáramú elektroteknikusi a végzettségem. Németország, Anglia, Ausztria, Svájc, Spanyolország, Svédország, Norvégia... ezek közül az országok közül hol mennyit tudnak keresni egy ilyen végzettséggel? Főleg személyes tapasztalat érdekelne vagy valakinek valamilyen ismerősétől tudott biztos információ.

2019. jan. 15. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Technikus.
2019. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalat es nyelvtudas nelkul fel se vesznek
2019. jan. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.

Bocsi...technikus.

2.

Igazából most itthon vagyok egy cégnél gépbeállító már 3.éve(amihez kéne az technikusi csak mivel a képességeim elég jók hozzá így beraktak abba a pozícióba közben pedig csinálom a sulit), gondolom ezt a pár évnyi tapasztalatot figyelembe veszik. Nem vagyok perfect de angol érettségi és közép nyelvvizsga meg van szóval szót érteni, kommunikálni tudok. Illetve ha megvan, hová szeretnék menni akkor azt a nyelvet is megtanulom mire kimegyek. Igazából ezért is érdekelne személyes tapasztalat kinti fizetésről mert még nem tudom mi lenne a legjobb ( és igen itt az számít hol mennyit lehet keresni )

3.

Most érettségivel keresek itthon átlagba br. 5-600ezer körül és kézhez kapok kb 350-400ezret szerinted ez helyes? Szerintem nem főleg, hogy utánna még annak is a 27% oda megy a többi mellé.Tenni nem lehet ellene vagy max rosszabb lesz, úgyhogy marad a másik alternatíva. Mivel nem pont az a célom, hogy megkeressem azt a pénzt amit kb. hónap közepére elköltök....Élni akarok nem megélni ez az én felfogásom.

2019. jan. 16. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!