Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sinsay aruvisszakuldes?

Sinsay aruvisszakuldes?

Figyelt kérdés

Rendeltem az áruházból, korábban már többször is, viszont amit ma kaptam csomag, kritikán aluli minőségű darabokat tartalmaz és a méret sem megfelelő.

Szeretném visszaküldeni, mert nem kevés pénzt öltem bele, viszont nem tudom hogy milyen címre kell visszaküldeni, rendeltem futárt, de mit írjak a csomagra?

Illetve, nincs is űrlap a csomagban, amit kitölthetnék.


2019. jan. 16. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is van egy olyan, hogy elállási jog. Ha elégedetlen vagy a termék minőségével, jogod van elállni a vásárlástól, de ezt ELŐSZÖR JELEZNI KELL AZ ELADÓNAK - lehetőleg írásban (email.) Megírod, hogy ilyen és ilyen okok miatt elállsz az adásvételtől.

Aztán, ha az eladó ezt tudomásul vette és reagál bármit, akkor küldheted vissza a terméket. Különben, ha nem így csinálsz, könnyen pórul járhatsz, mert pl. nem veszi át a terméket, az meg visszajön hozzád.


Amúgy nem is értem, hogy miért rendeltél futárt, amíg nem tudod a címet?

2019. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem így kell.


Amikor megrendelem a futárt csak kiválasztom melyik darabot akarom visszaküldeni és a futár hoz matricát, nekem csak annyi a dolgom, hogy odaadjam a csomagot.

2019. jan. 20. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!