Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy van ez az egész ebay?...

Hogy van ez az egész ebay? Ingyen postaköltség? (lent)

Figyelt kérdés
Rendeltem ebayen egy pénztárcát, egy(!) dollárért, a postaköltséget nem kellett kifizetnem. Hogy is van ez? Nekik mi ebben az üzlet?..
2010. jún. 30. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamit benézhettél
2010. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert?...
2010. jún. 30. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Megjött már?
2010. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az az üzlet, hogy legközelebb is visszamész, ha elégedett vagy...én rendeltem már gyöngyöt 22 forintnyi centért, postával, mindennel..2 nap alatt itt volt (majd 3 USA dollárt fizetett az eladó a postára) ...fogok még tőle nagyobb mennyiségű cuccot venni ;)
2010. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megjött sőt rendeltem már más cuccot is tök olcsón..
2010. jún. 30. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már jártam jól is az ebayel és kevésbé jól. Sok a hamis gagyi termék, azért meg 1 fillér is kár.
2010. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem kell kockéztatni...rendeltem én már a magyar bolti ár feléért cuccot, újonnan, kicsit viseletes dobozzal


750 forintért két olyan órát, hogy ledöbbentem, milyen minőségű, azóta újabb kettő 800 Ft-ért úton van (postával)


ruhák szinte újonnan a britektől, extra márkák, a magyar turkálók árainak feléért


eredeti Crocs, 4500-ért, már második éve nyúzom (postával)


led izzók döbbenet alacsony árakon


gyöngyök, 10-ed, 20-ad áron, mint a kreatív boltokban


ma reggel nyertem USD 3.25-ért vadi új cipőt, ingyen postával...

2010. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!