Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire bíztok pénzügyi...

Mennyire bíztok pénzügyi tanácsadókban?

Figyelt kérdés
Pont az a célja hogy rádtukmáljon valamit. Honnan tudom mi jó nekem?

2019. febr. 2. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

A jutalekosban pont ezért nem szabad megbízni - mert azt akarja eladni amin sok a jutalék. Az meg nyilván nem a jó.


Az "igazi" tanácsadó pénzt kér a tanácsért, nem jutalékot. Így független, benne még lehet bízni. Csak ugye drága.

2019. febr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Osztom az első véleményét, a tukmálós tanácsadókban nem bízok. Van 2 ismerősöm aki ilyennel foglalkozik, közük se volt a gazdasági területhez (egyik informatikus végzettségű másiknak csak érettségije van), valami 2 hetes gyorstalpalót kaptak, pár könyvet és aztán kezdhettén is a cég szolgáltatásainak promózását. Amennyire tudom a többségnek nincs ilyenhez végzettsége vagy releváns tapasztalata, csak a betanított szöveg megy.


Aki független tanácsadó abban azért megbízok, pl adózás kapcsán már kértem segítséget, teljesen korrekt volt az ember akinél jártam, nem akart semmit rámsózni, tényleg hasznos tanácsokat és ötleteket kaptam tőle.

2019. febr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez is egy olyan szakma, ahol van ilyen is, meg olyan is, tukmálós, meg valóban hozzáértő is. Inkább azt kell eldönteni, hogy melyik kstegóriába tartozik az adott tanácsadó nélkül.

Egyébként egyedül hogyan döntöd el, hogy mi a jó neked?

2019. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!