Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha múlt héten, ti nyertétek...

Ha múlt héten, ti nyertétek volna meg a Skandináv lottó 143 milliós főnyereményét, ti mire költenétek el a pénzt?

Figyelt kérdés

Nyílván először egy új lakás vagy ház vásárlás,utána egy új autó,de a többivel ti mit kezdenétek,mibe fektetnétek?


Mert szerintem ami marad az nem elég egy életre.



2019. febr. 5. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahogy írod, építenék egy saját tervezésű házat, erre mondjuk elszaladna 40 millió. Kocsit nem tudom vennék-e, hát biztos, de csak néhány millióért, mert ez kevés ahhoz, hogy valami új audiban pöffeszkedjen az ember.

A maradékból befejezném az alkalmazotti létet és saját vállalkozásba kezdenék a szakmámban. Én építész vagyok, feleségem grafikus, az induláshoz csak néhány számítógép, nyomtató és program kellene, meglenne kb. 5 millióból, bőven. Egy részét felélné a beindulás, nem egyszerű ügyfélkört építeni, főleg, hogy nem abban a városban telepednék le, ahol most élek.


A maradék meg kamatozgatna kincstárjegyben meg ebben-abban, biztos, hogy független szakértőhöz fordulnék, de semmi kockázatot nem vállalnék, inkább csak az érdekelne, hogy hogy érdemes a legbiztonságosabban kezelni az összeget.

2019. febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elindítanék pár vállalkozást.
2019. febr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vállalkozásomba fektetném bele első sorban, másodikként egy lakás vagy ház.
2019. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Ez nem egy akkora összeg, ha adóköteles akkor talán 100 milliót kapsz ami éppen elég egy 80 négyzetméteres újabb budai lakáshoz.
2019. febr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vennék magamnak egy lakást, illetve mégegy lakást bérbeadásra. Tehát a maradékot mindenképpen ingatlanba fektetném.
2019. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális családi ház Bp-en 60 millánál kezdődik...a pesti oldalon, Budán 100 körül. Úgyhogy nem lenne nagy kaland elkölteni.
2019. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Családi ház vidéken, új kocsi és nyaralás. És végre talán azzal lehetnék akivel szeretnék. <3

Emellett adakoznánk is, sajnos van kinek.

2019. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!