Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok munkaviszony-igaz...

Hogyan tudok munkaviszony-igazolást kapni az egykori NDK-ból?

Figyelt kérdés
1988-89-ben dolgoztam ott egy évet egy szállodában, de a régi adataik már nincsenek meg. Írtam nekik és nem tudnak segíteni.
2019. febr. 6. 12:22
 1/1 TappancsMancs ***** válasza:
Ha be voltál jelentve, szabályosan leadóztak utánad, akkor az illetékes hatóságoknál kell érdeklődni, az ottani adóhivatalnál. Szóba jöhet az adóhivatal, tb (nem tudom ott mi a neve) és a nyugdíjpénztár. Ez utóbbi korlátlan ideig megőrzi az adatokat, így ez biztos, de én kérnék adaton a másik kettőtől is. Csak jobb ha mindenkitől megkapod. Díjat felszámíthatnak és értelemszerűen valószínűleg oda is kell menned és igazolnod magadat, mert nem adnak ki adatot arra, hogy valaki írt nekik emailt.
2019. febr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!