Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez a cikk szerintetek mennyire...

Ez a cikk szerintetek mennyire lehet valós? (100 milliós vállalkozás kiépítése fiatalon)

Figyelt kérdés
[link]
2019. febr. 7. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

Simán lehetséges,de kérdező itt ne várj pozítiv választ mert az esetek 85%-ban csak majd lehülyéznek téged.

2019. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

6.5 év alatt simán lehet pláne, hogy 1 év alatt volt egy nagyobb ugrás. 2018-ban csak 40 milliós volt, ami 5,5 év alatt, meg eléggé "átlagos" is lehet.


A marketing részt alapból ignorálom, nem is olvastam el rendesem, de ha ev. és kft is - két adószámmal - , akkor hogy van egy számlakép 127 millióról, mint "bizonyíték".

2019. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Azért vannak bőven, akik fiatalon 100 milliós cégeket futtatnak fel, csak olvass el egy Forbes 30 sikeres fiatalt.


A linkelt oldal viszont olyan, mintha egy bullshit generátort ráengednének egy sikerkönyv árulós kaptafára. Üzleti konkrétum 0, csak pózolós életérzés képek, meg a könyv/tanfolyam/miegymás promózása. Ezer és egy ilyen van, kurzusokat indítanak, konferenciákat szerveznek és mégse töltik meg a sikeres vállalkozók az országot, szóval annyira azért nem hatékony.


Nekem abszolút nem hiteles.

2019. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pupusz ***** válasza:
75%
A történet maga abszolút lehetséges, a konkrét cikkel kapcsolatban inkább marketing fogás érzésem van. A tőzsdei tanfolyamokat sem azok tartják igazából, akik sikeresek a tőzsdén. Aki nem tudja csinálni, az tanítja. Egyébként 130 millió forgalom és a valós, netto kereset között ég és föld a különbség. A cikkben összemossák a kettőt. Nincs szó a költségekről, kiadásokról, adókról, járulékokról stb. Így nekem kissé komolytalannak tűnik. az életérzést árulja, hogy ha fizetsz neki, akkor majd te is gazdag lehetsz. Mint minden siker guru. Mondjuk 15+ milliós reklám költségekről ír, de egy cégben sok egyéb költség is van. A nyereség a lényeg, meg hogy mennyit tud kivenni belőle. Aki azt mondja, hogy tudja a tutit, az hazudik, mivel ha tudná, örülne neki és szépen megtartaná magának és gazdagodna. Ha a tudását továbbadná mindenkinek egy idő után már nem lenne tudás. Ezért a nem tudást, érzéseket adnak tovább, ami lehet persze hasznos is, de leginkább nem az. Az üzleti tapasztalatokat meg kell élni, nem lehet átadni, mint a náthát.
2019. febr. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Legörgetsz és ott árulja a sikerkönyveket, motivációs csomagokat, melyeket te is árulhatsz egy kezdő összeg megfizetése után és ebből gazdag leszel!


Én az ilyenre mondom, hogy piramisjáték, OMG benéztem itt van termék a könyvek, tehát ez egy "tuti" MLM-es üzlet :)

2019. febr. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Videóban meg arról dumál, hogy megérti, ha nem akarod egy 19 majdnem 20 évesre rábízni a pénzed, de megéri, mert ért hozzá.


Engem már itt meg is győzött :)

2019. febr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es épp azért gondolom én is, azt, hogy átlagos egy ilyen bevétel. Igaz ő úgy gondolja, hogy talán az "egyedüli" aki 5 millió/hó bevételt tudott elérni fiatalon.


De, akkor mit szóljon egy használtautó kereskedő, egy tüzépes, vagy épületgépész vagy egy étterem tulaja :-))


A másik, pont az étteremnél maradva, a külföldi vendéglátás. Beletenyerelt egy tipikusan olyan szakmába ami évtizedek óta a külföldi tapasztalatok , minták hazahozataláról integrációjáról és nem a klasszikus magyar konyha, vendéglátásról szól.


Egyrészt látszik, hogy nincs benne tapasztalata, hogy vagy nagyon hamar feladta ( pár hónap talpalás után ) , de hogy az ott 1-2 év alatt megtakarításként rendelkezésre álló tőkét, miként lehet a kinti keresettel párhuzamosan itthon befektetni, olyan jellegű vendéglátásba ami külföldön már van de itthon még nincs, és azzal a kettőt együtt véve, nem hogy 6 év alatt, hanem rövidebb idő alatt is lehet többet lehet érni, már nem szól a fáma.

2019. febr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pupusz ***** válasza:
4-es vagyok. Van az a tipikus "üzleti" stratégia, hogy sokkal többet mutatok, mint a valóság és árulom a "titkot", mint akinek sikerült, mintha nálam lenne a tudás szelencéje. Erre gyűlnek bizonyos tapasztalatlan, naiv emberek, akik befizetéseiből megél az illető. Régi mlm-es trükk. Csak már piros cabrio sem kell hozzá, mint régen. A semmi árulása sosem megy ki a divatból.
2019. febr. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!