Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Várható a közeljövőben egy...

Várható a közeljövőben egy újabb gazdasági válság?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy saját lakást, de nem sürget az idő, tehát 1-2 év még beleférne. Akik jobban belelátnak ebbe, mennyire elképzelhető egy újabb válság? Mehetnek lefelé a jelenlegi ingatlan árak? Mert szerintem ilyen drága sosem volt, mint most. Köszi :)
2019. febr. 9. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, ez csak így megy, hogy jönnek a jól kiszámolható gazdasági válságok és olcsón veszünk lakást. :)
2019. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Végül is 1990 környékén 1 milla körül már kaptál panelt Pesten, hátha visszamegy arra a szintre :)
2019. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindig jön válság csak a kérdés hogy pontosan mikor.
2019. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Igen varhato gazdasagi lassulas mert pl. EU-s tamogatasok lassan a vegefele jarnak. A magyar munka ero mar nem az olcso munkaeronek szamit es nincs is... viszont hogy ez mikor gyuruzik be azt nem tudom. Viszont meg van CSOK es hasonlo

dolgok addig erdemben szerintem nem fog csokkenni az ara. En erre szamitok.

2019. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

28 éve nem csökkent az aztó eladás Kínában, ez alatt 3 válság volt.

Most csökkent 6%-t.

A kérdés az, hogy a mostani válság után lesz-e az utolsó.

2019. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hazánkban 2020-ban lesz a következő, ha addig nem helyezkedsz el, akkor pár évig nem is fogsz utána, de ha van állásod, akkor majd izgulhatsz mi lesz...
2019. febr. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Persze, értem hogy nem kiszámítható napra pontosan, csak egyre több helyen lehet olvasni róla.


Állásom van, alá is írtam egy két éves szerződést, ami jelenleg nagyon bosszant, nem volt jó ötlet, de a későbbiekben lehet pont ez lesz a szerencsém. :)

2019. febr. 10. 08:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Röhej vagy :D

És pénzed honnan lesz? :D

Határozott szerződésre legtöbb bank szart se ad.

Látszik, hogy olvastál valami cikket, aztán most marha nagy spekulánsnak érzed magad :D

2019. febr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Miért szólsz bele olyanba amiről fogalmad sincs? Honnan tudod mennyi pénzem van félrerakva ilyen célra? Ki beszélt itt hitelről?


Ez csak egy eszmefuttatás lett volna, mert szerintem nem reális egy kis 10 ezer fős városban, egy panellakásért 14-16 millió forint.

2019. febr. 10. 11:06
 10/10 anonim ***** válasza:
A lakások több mint felét már befektető spekulánsok veszik, ebből látszik hogy lufi az egész.
2019. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!