Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki hol keres diákmunkát?...

Ki hol keres diákmunkát? Néztem a szövetkezetek hirdetéseit de ott alig van valami. Vagy érdemesebb lenne valamilyen konkrét üzletet megkeresni?

Figyelt kérdés
Ráadásul korlátozva vagyok a családi pótlék miatt de mivel ebben a félévben egy tárgyam van a viszonylag jó ösztöndíjak mellett is jól jönne egy kis plusz mint hogy otthon üljek egész héten. Csak eléggé meglőtt az hogy még is hol keressek bármit főleg hogy ahova egyetemre járok oda bejárok és otthon kisebb városban meg ez nehézkesebb.
2019. febr. 9. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Diákminkát csak szövetkezeten át lehet vállalni
2019. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az nagyszerű. Akkor vagy nem tesznek fel minden állást a netre vagy a fene tudja mi hogy megy de kizárt hogy még egy nagyobb városban sincs 20 különböző lehetőség.
2019. febr. 9. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat érsz rá, akkor meló diáknál tudsz jelentkezni mozira önéletrajzzal (cinema city). Jó meló, jól is fizet. Hány szövetkezetnél voltál, van olyan munka ami nincs fent neten. Személyesen kell érdeklődni.
2019. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még most tervezem mert nem rég lett vége a vizsgáknak így örültem kb hogy éltem eddig.
2019. febr. 9. 18:25
 5/5 anonim válasza:

Én ezeknél szoktam dolgozni:

Melódiák (itt aránylag sok munka van)

Műisz (itt is)

Eudiákok

Fürgediák

A legtöbb lehetőség Budapesten van, de akad máshol is.

2019. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!