Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját céget alapítanék....

Saját céget alapítanék. Nagyon sokat lehet olvasni interneten ehhez tartozó " közvetítő írodák" hírdetéseit. Valakinek valamilyen tapasztalat ennek kapcsán van? Érdemes ilyen közvetítő céggel a cégalapítás?

Figyelt kérdés
2015. nov. 13. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Minek a cégalapításhoz közvetítő iroda? Ilyet még nem is hallottam. Egy könyvelő kell, semmi más. Illetve ha tudsz könyvelni, akkor az sem, de akkor meg nem tetted volna fel a kérdést.
2015. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ugyan hallottam közvetítő irodákról, tapasztalatom nincs velük, de teljesen felesleges. Könyvelő úgyis kell, majd ő segít az alapításban.

Ezek az irodák is vállalnak általában könyvelést, én nem bíznám rájuk a dolgot. De még egyszer mondom, tapasztalatom nincs velük.

2015. nov. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Juliusz48 ***** válasza:
Nagyon gondold meg milyen formát választasz. Ha nem állsz jól anyagilag inkább hagyd, mert vállalkozóként, vagy BT beltagként azonnal lesz havonta kb 60000 kiadásod nyugdíj EHO stb, és bevételed nem biztos. Ha jól vagy eleresztve akkor minimum Kft ahol nem kell alkalmazni magad, tehát csak az EHO- kell kifizetned, de azt állampolgárként is fizetned kell, ha nem alkalmaz senki.
2016. máj. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!