Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A megmunkálatlan 200 forintos...

A megmunkálatlan 200 forintos ér valamit?

Figyelt kérdés
Találtam egy olyan 200-ast, amin nincs semmi felirat, csak maga az érme. Értéke ennek ettől függetlenül van?

2019. febr. 12. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Forgalmi értéke nulla elemben lehet gyűjtőnek ér valamit.
2019. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TappancsMancs ***** válasza:

Nem igazán értem most akkor mit találtál, kicsit körbejárhatnád. Érmegyártásnál először egy kivágott fém lapot csinálnak és abba nyomják bele az érme mintázatát. Egy ilyen nyers veretlen lapka alapján még nehezebb megmondani, hogy az fémpénzhez való, csak szakértő tudja biztosra, mert az ugye egy fém korong. Azt nem értem miből tudod, hogy veretlen lapka?


Gyűjtőknek tényleg ér valamit.

2019. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TappancsMancs ***** válasza:
2019. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2019. febr. 12. 19:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Pontosan olyan, mint amit linkeltem az előző kommentben.
2019. febr. 12. 19:53
 6/8 TappancsMancs ***** válasza:
Aha ebből elég nyilvánvaló, azt hittem valamiért, hogy az ezüst kétszázas. Megkérdezném numizmatikai üzletben mennyit érhet, és ha nagyon keveset ajánl, akkor inkább eltenném későbbre, hátha többet fog érni.
2019. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Neten sajnos nem találtam értéket...
2019. febr. 12. 20:58
 8/8 anonim válasza:
Engem érdekelne, megvenném. Megvan még?
2021. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!