Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a Vaterára most regisztrált...

Ha a Vaterára most regisztráltam, mert venni akarok egy terméket, már meg is vásároltam, de utalni csak holnap tudom az árát bankból, mert a netbankom nem működik, akkor az még nem késő holnap, meg fogom kapni így is a terméket?

Figyelt kérdés

2019. febr. 13. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Írj az eladónak, hogy helló, te vagy a vevő, holnap tudsz utalni, és ha megkapta a pénzt, akkor x címre postázza a cuccot. Akkor az eladó is tudja, hogy nem unaloműzésből kattintgattál. Egy nap nem a világ, ha azt mondanád, csak jövő hónapban utalsz, az már macerásabb lenne. Főleg, ha szólsz is eladónak, és tudja, mire számítson. Volt már, hogy eladóként írtam a vevőnek 2 héttel az aukció lezárását követően, hogy mi a helyzet, ő meg napokkal később válaszolt, hogy jaa mégse kell neki a termék. Nem tudom felfogni, miért nem kommunikálunk. Szóval írj bátran az eladónak.
2019. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Vatera szabályai szerint 3 MUNKANAP van megadva a kapcsolatfelvételre: tehát, ha Te pl. eleve csak holnap írsz az eladónak - vagy Ő Neked, akkor sem történik semmi probléma :-)

Egy dolgot azért végy figyelembe, számításba: ha holnap fogsz utalni az eladónak, akkor a héten már jó eséllyel nem fogod megkapni a terméket - tehát nem az eladó és a posta "hibája" lesz.

Ne értsd félre, nem tudom, mennyire sürgős a dolog, de láttam már olyan vevőt, aki 2 hétig nem utalt (ezzel még nem is lenne semmi gond), utána meg MÁSNAP felháborodottan írt, hogy még nem kapta meg a csomagot (akkor még nem is volt ilyen 1 napos időgarantált csomag :D )

2019. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, javaslom, olvasd el az ÁSZF-et, legalább csak nagyvonalakban, ami vevőként érint. minden lap alján megtalálható:

[link]


Ezen kívül még hasznos olvasmány a Súgó vagy Segítség - nem tudom, most épp milyen néven fut.

2019. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm mindegyik választ!
2019. febr. 15. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!