Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogás háztól házig szolgálta...

Jófogás háztól házig szolgáltatás mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Mármint azt tudom, hogy ha veszek valamit, a futárnak kell kifizetnem a pénzt, de mi van akkor, ha nem azt kapom, amit tényleg megrendeltem?

Lehetséges-e az, hogy az átvétel előtt kinyissam a csomagot, vagy ,ha átveszem, és nem az van benne, akkor visszakapjam a pénzt.

Hogy működik ez, nektek mi k a tapasztalataitok?



2019. febr. 18. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
pont ugyanúgy működik, mint bármi más, amit futárszolgálattal küldenek, tehát nem nyithatod ki fizetés és átvétel előtt, így igazából pont úgy verhetnek át, mintha h-h szolgáltatáson kívül más módon küldték volna utánvéttel.
2019. febr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De, ha átvettem és telefonálok a futárszolgálatnak, akkor még meg lehet akadályozni, hogy az illető megkapja a penzt, nem?
2019. febr. 19. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:

de a futárszolgálatnak semmi köze nincs ehhez, annyi dolguk van, hogy átvegyék a feladótól, leszállítsák és átvetessék veled, az ellenértéket pedig elvegyék tőled.

nincs közük ahhoz, mi van a csomagban és hogy tényleg az van-e.


onnantól meg te sem gondolhatod komolyan, hogy átvettél egy zárt csomagot, és azzal az ürüggyel felhívod a futárszolgálatot, hogy nem az volt benne, amit kapni akartál, ezért ne adják oda a pénzt a feladónak.

mivel bizonyítod, hogy tényleg más volt benne, és nem csak kivetted, és kicserélted másra?


úgy tudsz eljárni itt is, mint minden mással...ha átvertek, akkor feljelentést teszel, amivel végül majd a termék értékétől függően vagy foglalkoznak vagy nem.

2019. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!