Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesten miért akarnak...

Budapesten miért akarnak teljes munkaidőben 130 nettós fizetést adni, amikor abból megélni is szinte lehetetlen segítség nélkül?

Figyelt kérdés

1. Nem tudok anyámmal lakni, Nyugaton él

2. Nincs lakásom, házam

3. Albérletben vagyok kénytelen élni.


Ennyi gubából egyszerűen nem lehet megélni, még úgyse nagyon hogy nagyon putri pici szobát bérel az ember.


Mit képzelnek magukról hogy ennyiért akarnak dolgoztatni?


Gyorséttermi meló egyébként, kiszámoltam az alap órabérrel ennyi fizetés jön ki.


2019. febr. 24. 12:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert magasról leszarnak téged.
2019. febr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Mert ennyiért is elvállalja a sok proli.
2019. febr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Majd laksz három másik haveroddal egy másfél szobás kis panelben. Pont leszarják.


Amúgy hol fizetnek ennyit?

2019. febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A munkáltatódat nem érdekli hogy te mennyiből élsz meg. Kínál egy bért, amit vagy elfogadsz vagy nem. Ilyen egyszerű. Nem a munkáltatód dolga hogy te hol, mit, mennyiért bérelsz és mire költesz. A munkabér és a te egyéni megelhetésed 2 teljesen külön dolog, felesleges ilyeneken agyalnod.
2019. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ezerhatszáznegyvenkettedszer is: a munkáltatónak az égvilágon semmi köze ahhoz, hogy te mennyiből és hogyan tudsz megélni. Ha te nem vállalod el, akkor majd elvállalja más, akinek az a pénz is megfelel. Ez ennyire egyszerű dolog. Még a hülye is megérti.
2019. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Bazsi miért vagy megint hülye? Br. 1250 a kezdő órabér a mekdónácban. Erre jön rá a +30% pótlék 18 óra után. Ha valami csoda folytán soha nem dolgoznál reggel 6 előtt és este 6 után akkor is 220 bruttó, ami nem 130 nettó.
2019. febr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Ti amúgy teljesen marhák vagytok? Mondtam hogy egy apró szobát is alig lehet belőle fenntartani, tehát már eleve társbérletben élek!


Fogadjak be szobatársat is vagy mi?


Utolsó okoska :


1250 bruttó az 170 órával 215 bruttó, ami 140 nettó, tehát mit okoskodsz?


Amúgy amit én néztem éttermet ott 1150 órabér van, Burger King. Ami pont 130 nettó 170 órával.


Ja tudom, dolgozzak kétszer ennyit, meg éjszaka, blablalbal.



Miért nem lehet megélni itt normálisan?


Nyugaton simán megéltem ugyanilyen melóból itt meg azt kell lesni hogy mit eszek

2019. febr. 24. 14:40
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
Nyugaton sem éltél meg. Te egy segélyen tengődő, alkoholista, jövőkép nélküli, utolsó senki vagy. Siránkozni azt tudsz. Mást nem. Amennyi időt forditasz panaszkodásra, fordíthatnád idődet értelmesebb dolgokra is. De neked felesleges bármit mondani, mert hülye, életképtelen, sza*házi vagy. Semmi több
2019. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Még mindig hülye vagy Bazsi - a matekhoz meg pláne. Hogy az anyádba jött ki neked 170 óra napi 8 órás munkával?


Amúgy a 140 több, mint a 130. De ha a realitását nézzük a dolognak - mint pl. a délutáni műszak, ami elkerülhetetlen akkor lesz az 150-160 is. De tudom, neked az sem lenne elég, mert semmihez nem értő trógerként szerinted alap, hogy a rózsadombon lakhass. Hát elárulom - nem.

2019. febr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Miért, mennyi óra lesz? Kint is 170 körül dolgoztam havonta. Itthon 200 a normál vagy mi?


Ja, 140. Az mindjárt más. VAlóban, az már nagyon sok.


Milyen Rózsdomb? Egy szobát alig lehet ebből fenntartani te idióta.


Elmebetegek vagytok.

2019. febr. 24. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!