Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A hajléktalanságból ki lehet...

A hajléktalanságból ki lehet törni idővel vagy azzal végképp kiszorul az ember a normál társadalomból?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy néz ki, hogy rövid időn belül hajléktalan leszek, mivel 5 évig jártam egyetemre feleslegesen, olyan képzést végeztem el, amivel lehetetlen elhelyezkedni, a diploma miatt, valamint a releváns tapasztalat hiánya miatt pedig raktárosnak, betanított munkásnak, ügyfélszolgálatosnak stb. sem vesznek fel (nincs jogsim sem, valamint nyelveket sem beszélek).

A hajléktalanságból létezik kiút vagy egyet jelent az életem végéig tartó lecsúszott státusszal?


2019. febr. 26. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Már megint kezded? Fogadjunk, hogy a "geográfus" vagy.

5 évig jártál egyetemre és nem beszélsz nyelvet? Már bocs, de akkor mégis mit csináltál ott?

2019. febr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el a mekibe, oda semmi képzettség nem kell.
2019. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolkodassal es cselekvessel kilehet torni.
2019. febr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg helyre felvesznek tapasztalat nélkül.
2019. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!