Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A munkáltató elküldhet hogy a...

A munkáltató elküldhet hogy a magán jellegű dolgait intézzem ha nem azért vett fel?

Figyelt kérdés
2019. márc. 1. 16:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen, az Mt-ben van valami limit, hogy max. hány napot dolgoztathat munkaköri leíráson kívül
2019. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A másik pedig az, hogy elég ha a szerződésben annyi benne van, hogy "Egyéb feladatok elvégzése" vagy bármi ilyesmi, a lényeg hogy egy pont, ami objektíven nem behatárolható.
2019. márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy mivel töltöd a munkaidődet?
2019. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Bocs de nem házvezető vagyok hogy bevásárolni járjak.
2019. márc. 1. 17:50
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
És ha nem az vagy? Akkor mi van? Addig sem egy irodában rohadsz, nem? Sosem értettem mi ebben a gond.
2019. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szóval fizetnek azért, hogy bevásárolj? :D (munkaidőben!)

Hát szörnyű, megalázó dolog... :-)

Örülj neki, hogy addig sem kell a munkahelyen poshadni - s még pénzt is kapsz érte.

Amúgy, ha én kimegyek vásárolni pl. a közértbe (nem munkahelyen), automatikusan megkérdezek másokat is, hogy kér-e valaki valamit?

2019. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Már csak az lenne a kérdés, hogy mi a munkaköröd.
2019. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Irodai munka.Ebből lett az hogy gondolnak egyet és menjek bevásárolni,a saját számlájukat befizetni meg pénzt átutalni a saját nevembe de van olyan hogy 2 millió forinttal megyek a bankba
2019. márc. 1. 23:05
 9/17 anonim ***** válasza:

Én is irodán dolgoztam, és ha a főnök megkért, mindenféle magándolgát intéztem. Kimondottan szerettem ezeket, mert addig sem kellett az irodában poshadni.

Cserébe Ő is adott fel nekem postán csekkeket, vagy elszállította a piacról a lakásomig a megrendelt zsákos krumplijaimat.

Nekem a világ legtermészetesebb dolga volt, és nem azért, mert a főnökömről beszélünk.


Mondjuk a 2 milliót már nem vállaltam volna be, de azért nem is haragudott volna. Érthető okokból.

2019. márc. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
És nálad ezek mindennaposak voltak? Az utolsó pillanatban szólt hogy rohanj ide rohanj oda?
2019. márc. 2. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!