Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmixpro-n kb 1 hónapja...

Tippmixpro-n kb 1 hónapja kizárattam magam, most fogadni szeretnék újra, vissza lehet állítani?

Figyelt kérdés
Tippmixprorol önkizárattam magam, hogy lehet visszacsinalni, hogy újra jatszhassak?

2019. márc. 11. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy várnak ,mint a Messit.
2019. márc. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én kizárattam magam, mert online buktam 2,5 milliót. Aztán papíron még további 400 ezret, és 2,9 milliónál jártam, az utolsó 100 ezerrel megfogadtam, hogy ez az utolsó játékom, lesz, ami lesz. Végül a 100 ezerből csak 70 ezret kellett játszanom, mert végre elkezdtem nyerni, és február eleje óta lementem 2,2 millióra, magyarul 6 hét alatt nyertem 700 ezret. Ilyen nyerő szériám még sose volt, pedig kedden még buktam is 100 ezret, de belefért, mert ma holland 2-n nagyot kaszáltam, 75 ezerből 375 ezer, tehát tiszta 300 ezer profit, levéve a keddi buktát is 200 ezer.

Hogy visszamegyek-e valaha próra? Soha! Egyrészt a bankom azt hiheti, hogy abbahagytam, másrészt hiába vannak csábító meccsek, élő fogadások este is, mikor a lottózó zárva, úgy néz ki, jobban megy nekem papíron, ezért a maradék 2,2 milliót itt fogom megpróbálni visszaszerezni. 6 hét alatt 700 ezer után úgy érzem, akár sikerülhet is, persze hosszú távon.

Ha engem kérdezel, nem mész vissza.

2019. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Énis az önkizárás határán vagyok már,kezdek nagyon függni ettöl a szartól! #2es te hogy állsz? Sikerült?
2019. ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szombaton megint 91. perces góllal nyertem, előtte buktam, de végül 1,9 millióra mentem le, magyarul nyertem kerek 1 milliót. Tegnap buktam 150-et, ma úgy néz ki, 50-et, de még fizikailag van esély, hogy jöjjön, szóval 2,1 millión állok, azaz 800 ezret nyertem, magyarul márc. 15. óta még 100 ezret. És ha a mait bukom, leállok egy időre, és élvezem ezt a 800 ezret, kapásból 5 embernek adok meg tartozást, szóval hasznossá teszem, hogy ne is tudja ennyit bukni még egyszer, mert nem lesz mit.
2019. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4esnek: jó régi a beirásod, de úgy érzem függő lettél.. Ugyanez ment végig velem is. Az a baj hogy bárhogy is állsz, sose tudsz kilépni. Ha vesztesz, vissza akarod nyerni, ha nyersz, akkor meg folytatni akarod, mert biztos a köv mix is bejön. Nekem hasonlóan ment a hullámzás, kb kéthetente vesztettem 1 milliót majd visszanyertem és a nyerő ponton sose tudtam kiszállni, a végén maradt az 1 millió bukó és kezdhettem volna megint, de belefáradtam. Akkor jöttem rá, hogy függő vagyok. Már ritkán játszom, kéthavonta egyszer, nagy tét, 50-100ezer aztán ha bejön, akkor van egy kis plusz pénz. De még most is nehéz megállni, hogy a nyerőt ne forgassam újra vissza.
dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!