Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lemondtam a csomagot, de...

Lemondtam a csomagot, de mégis kihozták?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hétfőn délután rendeltem egy csomagot, de szerda délután kiderült, hogy nincsen rá szükségem. Hívtam őket, de nem vették fel, azt meg nem tudtam, hogy hol van a csomag, mert semmit nem írtak, egyáltalán átadták-e már a futárnak. Ezért írtam egy emailt, de ma délben szóltak, hogy átvehető Pick Pack Ponton. Hagyjam az üzletben, és majd elviszik? Vagy hozzam el, és küldjem vissza? Mindkét esetben kell szállítási költséget fizetnem?

Előre is köszönöm!


2019. márc. 14. 12:46
 1/1 belapus ***** válasza:
87%

A korrekt megoldás az, ha átveszed, majd elállásra hivatkozva - infók az áruház oldalán - visszaküldöd.

Ha nem veszed át, akkor egy idő után visszaszállítják a feladóhoz, de ő - ha akar vele foglalkozni - igényelheti ( minimum ) a postaköltséget.

2019. márc. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!