Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha lemondtam egy munkát,...

Mrturner91 kérdése:

Ha lemondtam egy munkát, mennyire gáz felhívni őket hogy mégis elfogadnám?

Figyelt kérdés

Már egy ideje munkát keresek, állásinterjúkra járok. Kb 1-2 hónapja is volt egy állásajánlat amit visszautasítottam, mondván hogy még keresgélek, stb...

Úgy adódott, hogy a többi állás közül mégis ez lenne most a megfelelő. Mennyire lenne gáz szólni nekik hogy mégis érdekelne az állás? Ti hogy közölnétek?

Köszi a válaszokat!



2017. okt. 11. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Bashatod, most már úgyse vesznek fel, mert látják, hogy amint találsz jobbat lelépsz.
2017. okt. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hónap után sehogy, mert szinte biztos, hogy már felvették a következőt a sorban.
2017. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

mi a munkakör?


Mert ez egy középvezetőnél igen gáz, és nem jó ajánlólevél.


Viszont az is tudni kell, hogy manapság örülnek a munkáltatók, ha találnak valakit. Gyári munkánál félretesznek minden önérzetet.

2017. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a cipőben járok. Év elején kaptam állásajánlatot, de akkor úgy gondoltam, hátha lesz jobb is,és elutasítottam. Erre 10 hónapja nincs állásom, most elfogadnám azt, de még nem válaszoltak. Gáz, az biztos, de ha kell a munka, akkor az ember felveszi a vastagbőrt. Készülj fel rá, ha büszkék, és van más jelölt is, akkor nem fognak felvenni.
2017. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Öntőszerszámokat kéne tervezni, ami tetszene is, anno csak a fizu miatt nem fogadtam el. Azóta voltam több helyen is interjún, kisebb cégeknél alacsony a fizetés, multinál meg 3 hónap mire eldöntik hogy felvesznek-e.
2017. okt. 11. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!