Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Felszolgalokent ezt szabad?...

Felszolgalokent ezt szabad? Fontos.

Figyelt kérdés

Egy cukraszdaban vagyok felszolgalo, eleg forgalmas hely... Csak nemrég kezdtem a munkahelyemen, felszolgálokent. A párom pedig direkt bejon egyik nap sutizni a baratjaval, hogy meglatogasson ugymond. Na most, lehet nagyon buta kerdes de mit szabad es mit nem ilyen esetben? Marmint adhatok neki egy csokot?


Nyilvan nem arra gondolok taperoljon ossze, meg a vendegek, szemelyzet szeme lattara enyelegjunk, csupan egy szájra puszira gondoltwm, vagy ugy kell vele is viselkednem mint a tobbi vendeggel, kozombosen?!



2019. márc. 26. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell közömbösen viselkedni, de a vendég az első. Tehát ne vele incselkedj, ha más is vár. Ha nem áll a pultnál vendég, egy gyors puszi talán belefér, de ez egy munkahely, ezt inkább hagyjátok meg otthonra. Főnöke is válogatja, van lazább, szigorúbb, akár az állásodba is kerülhet, ha olyan. De volt olyan főnököm is aki a pulton fekve smárolt az alkalmazottal :)


Szóval szerintem ne, vagy nagyon diszkréten, vagy kérdezz rá.

2019. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom, en is inkabb a nem felé hajlottam... :D nem kockaztatok, csak szerintem erdekes kerdes.
2019. márc. 27. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!