Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki kell oltozni masodik koros...

Ki kell oltozni masodik koros megbeszeleshez?

Figyelt kérdés

Kedden voltam interjun, azt mondtak a heten kapok oktatoanyagot anit jovoheten tanulmanyozzak es utana betanitas es kezdhetek. Ezzel szemben felhivtak hogy mikor tudnek bemenni megbeszelni az allas reszleteit? Kedden a vezetovel beszeltem, holnap pedig egy asszisztens szeruseggel. Kedden termeszetesen kioltoztem, ahogy illit. Holnapra is ki kell vagy eleg ha egy kulturalt ketkoznapi ruhat veszek fol?

Elso munkam lesz es nem szeretnem ilyen aprosagokon elbukni



2019. márc. 28. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kel kioltozni, de azer csovesnek se nezel ki.
2019. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:
Inkább elegánsabban öltözz, mint alul. Nézd meg ha már amúgy is láttad az ottani céges kultúrát és öltözéket, és igazítsad ahhoz. Nyilván ahova nagyon nem kell oda lazíthatsz, de a felvételizésnél inkább kicsit feljebb pozicionáld, inkább a HR-eshez igazodj. Ha ő pólóban volt és farmerben, akkor az is okés.
2019. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!