Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bankkártyás fizetés értesítés?

Bankkártyás fizetés értesítés?

Figyelt kérdés
OTP bankkártyánál hogyan tudom megnézni, hogy mennyi van a kártyán? Vagy fizetésnél esetleg küld egy sms-t, hogy éppen mikor mennyit fizettem vele?

2019. márc. 28. 19:20
 1/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ha igényled, hogy küldjenek, akkor küldenek, csak piszkosul drágán, főleg a mai SMS árak mellett. Több, mint 20Ft egy SMS, a szolgáltatódtól függően, vagy 600Ft havonta a korlátlan mennyiségű SMS. Applikációban nincs lehetőség rá. Ez volt az egyik ok, amiért otthagytam őket.
2019. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor neten sem tudom visszakövetni? Találtam ilyen menüpotokat, hogy kártyaforgalom és kártyatörténet, amihez a kártya adataival tudnék belépni. Ott sem lene rá lehetőég?
2019. márc. 28. 19:37
 3/9 A kérdező kommentje:
vagy olyan lehetőség, hogy ha éppen használom vagy egyik családtagom, akkor mikor fizet vele, akkor kapok egy sms-t, hogy mikor és hol mennyit fizettek vele ilyen mód nincs?
2019. márc. 28. 19:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Neten szerintem vissza tudod követni, csak jó helyen keresd; nézd meg az összes lehetséges helyen. Van olyan, hogy megadod a dátumot adott időszakra (túl hosszú időtartamot nem enged), és akkor kiírja ha ment le róla pénz. Meg egyben az egész összeget is kiírja, hogy aktuálisan mennyi van.
2019. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*Egyébként asszem 20 vagy tizenvalahány ft sms-enkét amennyibe kerül. Nekem amúgy ilyen tizenvalahány rémlik.
2019. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és azt, hogy hol fizettek vele azt nem lehet lekövetni? Valaki használta már ezt az alkalmazást ha van?
2019. márc. 28. 19:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

OTP-nél, ha van netbankos szerződésed, akkor a netbankba belépve MINDIG pontosan látod a felhasználható egyenleget. A netbank használata - ha már van szerződésed - ingyenes.

Lehet, hogy még nincs lekönyvelve (pl. hétvége miatt) a kártyás vásárlás, de azt, hogy mennyi pénz maradt a BANKSZÁMLÁN (nem a kártyán), azt mindig pontosan mutatja.


Másik mód a drága sms-en kívül, hogy ha nincs netbankos szerződésed, akkor elballagsz egy OTP automatához és ott az egyenleg lekérdezésével meg tudod nézni a felhasználható pénzt. Ez nem ingyenes ugyan, de még mindig olcsóbb, mintha egy hónapban 20-30 sms-t kapnál a vásárlásról.

De mint írtam, a netbankos a legolcsóbb - azaz ingyenes .-)

2019. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Asszem 101 Ft, ha automatánál kérdezed le. Szóval a lekérdezés annyiba kerül.
2019. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Nekem 50 ft volt, de ha veszel fel pénzt is, akkor mellé ingyenes az egyenleglekérdezés.

2019. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!