Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha E-bayen Make offer-nél...

Ha E-bayen Make offer-nél beírtam egy összeget, akkor kapok róla értesítést, hogy az eladó elfogadta-e vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy antik képeslap, ami 1.00 Euró összegről indul ( Németország), és én a Make Offer résznél beírtam hogy 5.00 Euro.

Ha az eladó elfogadja, akkor ugyan úgy kell megvásárolnom mint amikor megnyerek egy licizet?

Kiírja hogy

Buy it now?

És küldenek róla tájékoztatást, hogy az eladó elfogadta-e az ajánlatot vagy sem?

Nézegettem a Bids/Offers topikomat, de nem írta ki hogy én bármire is ajánlatot tettem. Azt írja nincsenek ajánlataim. Akkor most mi a helyzet?


2019. márc. 29. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ajánlasz egy árat és elfogadja akkor azt már kitudod fizetni, szóval te nyerted meg.

Akkor most az a helyzet hogy nemet mondott rá.

2019. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!