Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 16 évesen hogy tudnék egy kis...

16 évesen hogy tudnék egy kis zsebpénzt szerezni?

Figyelt kérdés
Diákmunkára csak nyáron tudok menni, most maximum alkalmi munkát tudnék elvállalni suli mellett pl kulyasétáltatás. Amúgy kapok zsebpénzt, csak az a baj hogy egy hülyeségre elköltöttem egy nagyobb összeget és nincs pofám kérni még... szóval ezt a helyzetet kéne megoldanom valahogy, úgy hogy anyumnak nem szeretném elmondani milyen baromságot csináltam. Arra gondoltam eladok néhány könyvet antikváriumnak. Nem tudom ez kivitelezhető-e illetve hogy 16 évesen eladhatok-e egyáltalán valamit, és hol/ hogyan. Minden tipp és lehetőség érdekel. 16L

2019. márc. 30. 11:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Alkalmi munkák vállalása, magánórák kicsiknek
2019. márc. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!